Sławomir zdradził sekret udanego małżeństwa. Jedna rzecz jest najważniejsza

Sławomir zdradził sekret udanego małżeństwa. Jedna rzecz jest najważniejsza Źródło: Instagram/Sławomir

Sławomir zrobił w ostatnim czasie w Polsce spektakularną karierę. Niedawno gwiazdor disco polo zdradził sekret udanego małżeństwa. W końcu ze swoją żoną tworzy wspaniały duet zarówno na scenie, jak i w życiu.

Sławomir jest celebrytą, który w bardzo umiejętny sposób zdołał połączyć życie prywatne z zawodowym. Razem ze swoją żoną, Kajrą, robią gigantyczną karierę w naszym kraju. Gwiazdor w jednym z wywiadów wyjawił, jaki jest według niego przepis na udany związek. Zwrócił szczególną uwagę na jeden element relacji. 

Sławomir tworzy udany duet z żoną 

Sławomir nie może narzekać na brak popularności. Celebryta nieustannie wyprzedaje kolejne koncerty, a jego obecność jest gwarancją udanej imprezy. Gwiazdor sądzi, że jego sukcesy są ściśle związane z uporządkowanymi relacjami z partnerką, która towarzyszy mu na scenie. 

Magdalena Kajra Kajrowicz wspiera swojego męża zarówno w życiu prywatnym, jak i podczas występów. Piosenkarz zdradził niedawno sekret udanego małżeństwa. Sam ma bowiem całkiem pokaźny staż w tej dziedzinie, bo już od 8 lat jest w szczęśliwej relacji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Recepta na udane małżeństwo 

Sławomir i Kajra w związku ze swoimi zawodowymi zobowiązaniami przebywają ze sobą prawie non stop, co często źle wpływa na relację. Pary często potrzebują swojej przestrzeni i odpoczynku od drugiej osoby. Gwiazdor disco polo przyznał, że wypracował z partnerką przez te 8-lat pewne metody, które pomagają zapobiegać kryzysom. 

Stwierdził, że starają się nie dopuścić do pogłębiania się kłótni i jak tylko coś złego się dzieje między nimi, natychmiast poświęcają czas, żeby to przegadać. 

- Najważniejsze to chcieć dobra osoby, z którą się jest. Trzeba się lubić, przyjaźnić, mieć wspólne pasje. Rutyna i obowiązki mogą oddalać, dlatego zawsze trzeba znaleźć czas na czułości, wysłuchanie i wzajemne wsparcie, choćby kosztem snu lub posiłku - stwierdził w jednym z wywiadów celebryta. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Widać, że z Kajrą, którą zna już od czasów studiów na krakowskiej akademii teatralnej, łączy go ogromne zrozumienie. Oboje bardzo dbają o swój związek i nie pozwalają, żeby gigantyczny sukces źle wpłynął na ich relację. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. De Niro otwiera hotel w Warszawie. Wiadomo już gdzie i kiedy
  2.  Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

Źródło: Jastrzab Post

Następny artykuł