Żona puściła Sławomira z torbami! To, co mu powiedziała, było kłamstwem

Żona puściła Sławomira z torbami! To, co mu powiedziała, było kłamstwem Źródło: .

Sławomir od jakiegoś czasu pozostaje niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Wokalista pozostaje więc niezwykle aktywny na portalach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami szczegółami prywatnego życia. Tym razem internauci mogli zobaczyć, w jakie kłopoty wpędziła piosenkarza jego własna żona, Kajra.

Sławomir i Magdalena Kajrowicz tworzą nierozerwalny wręcz duet nie tylko w życiu zawodowym, ale i osobistym. Małżeństwo wspólnie występuje, jeździ w trasy, ale także odpoczywa po intensywnej pracy. Chociaż czasami w mediach pojawiają się informacje o rzekomych spięciach między partnerami, wydają się oni niezmiennie w sobie zakochani oraz bardzo wyrozumiali. Tak miało być także i ostatnio, podczas podróży pary.

Sławomir pokazał zadziwiające zdjęcie, fani rozbawieni

Para już jakiś czas temu wybrała się do Holandii, aby tam odetchnąć razem po ostatnim naprawdę intensywnym roku. Szczególnie we znaki dał im się okres wakacyjny, w czasie których terminarz koncertów i festiwali z udziałem Sławomira pękał w szwach. Kajra także nie próżnowała, na każdym zawodowym kroku towarzysząc małżonkowi. Kiedy jednak gwiazdor pokazał na swym koncie na Instagramie zaskakujące zdjęcie z urlopu, fani byli niezwykle rozbawieni. Z jego relacji wynika, że żona "podstępnie" go okłamała, puszczając z torbami... dosłownie i w przenośni.

- Cześć, tu Sławomir. Gdy Kajra mówi: "Kupimy tylko magnesik dla Agnieszki"... - napisał wokalista pod fotografią, na której widzimy go, trzymającego w rękach wiele dużych oraz nieco mniejszych reklamówek.

Reakcja internautów na post Sławomira na Instagramie

Fani byli zaskoczeni fotografią, którą opublikował medialny ulubieniec, jednak nie ukrywali także rozweselenia. Wielu z nich przyznawało, że sami mają podobny problem, gdyż ich zakupy nie kończą się zazwyczaj na wybraniu jedynie najpotrzebniejszych czy zaplanowanych wcześniej produktów. W komentarzach zaroiło się wręcz od żartobliwych opinii, ale także życzeń związanych z długo wyczekiwanym urlopem gwiazdora oraz jego ukochanej żony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- A to dopiero dziś wiadomo? Zapewne wszystko, co Kajra kupiła, jest dużo ważniejsze niż magnes - skomentował internauta.

- Pieniędzy to już chyba nie czuć, jak żona była na zakupach. Wiem, co mówię- napisał drugi.

- A nie zapomnieliście o tym magnesiku? Przy takich zakupach można się pogubić! - zauważyła kolejny.

- Bawcie się doskonale, odpoczywajcie i nie szczędźcie sobie przyjemności. Kajra, tylko kup coś dla mężusia, a nie tylko dźwiga i dźwiga - ocenił następny.

Sławomir Fot. Instagram/Sławomir

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Iwona Węgrowska w końcu wyjawiła prawdę. Przyznała ile miała operacji plastycznych. Nie uwierzycie, że można mieć ich aż tyle!
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę
  4. Silnie rakotwórcza substancja w hitowych produktach Biedronki. Będzie afera!
  5. Najbardziej niebezpiecznie w środę i czwartek. Alarm TVN: po piekielnych upałach gwałtowne i przerażające zjawiska

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News