Tak wyglądała żona Sławomira w dniu swojego ślubu. Ten widok zwali was z nóg, jest nie do poznania

Tak wyglądała żona Sławomira w dniu swojego ślubu. Ten widok zwali was z nóg, jest nie do poznania Źródło: Instagram/ @superkajra

Sławomir i Kajra to obecnie jedna z najpopularniejszych par polskiego show biznesu. Właśnie obchodzą 8. rocznicę swojego ślubu. Z tej okazji Kajra pokazała fanom ślubną fotografię. Zdjęcie podbija sieć.

Jeśli Sławoimr jest królem disco polo, to Kajra musi być królową. Ta królewska para przeżywa teraz szczególny czas. Mija 8 lat, odkąd zostali małżeństwem, a z tej okazji Kajra pochwaliła się zdjęciem z ceremonii. Zwali Was z nóg, gdy zobaczycie, jak wyglądała w dniu swojego ślubu. 

Sławomir i Kajra świętują rocznicę. "Najlepsza impreza w życiu"

Sławomir i Kajra cieszą się ogromną popularnością. Para nie ma chwili wytchnienia - na ich koncerty jest tak duży popyt, że niemal bez przerwy są w trasach. Mimo tego, że łączą życie prywatne i zawodowe, nie ma między nimi konfliktów. Właśnie mija 8 lat, odkąd zostali małżeństwem. Kajra poinformowała o pięknej rocznicy na Instagramie.

- 8 lat temu, po wieloletniej przyjaźni, powiedzieliśmy sobie bardzo świadome sakramentalne tak. To była najlepsza impreza w moim życiu - tak jak późniejsze wspólne życie. Polecam, Kajra - napisała za pomocą hashtagów artystka.

Kajra pokazała zdjęcie ze ślubnej ceremonii. Nie da się ukryć, że trochę się zmieniła - w 2011 roku miała zupełnie inny kolor włosów. Zdecydowanie można stwierdzić, że po latach postawiła na zupełnie inny image. Być może niektórzy fani mieliby wręcz problem, by rozpoznać ją na tym zdjęciu, jedno jednak jest pewne - wciąż wygląda niesamowicie. Jej mąż natomiast w ogóle się nie zmienia - jego oblicze wciąż zdobi ten sam charakterystyczny wąs.

Moc życzeń od internautów. "Jesteście cudowną parą"

Tak wspaniała rocznica nie pozostała oczywiście niezauważona przez fanów Sławomira i . Co jak co, ale na brak popularności ta artystyczna para na pewno nie może narzekać. Oboje są uwielbianiu, zarówno jako muzycy, jak i ludzie, a widać to nie tylko po ilości komentarzy, lecz głównie po ich treści. Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo gratulacji i życzeń. Internauci pisali piękne słowa, by wyrazić radość ze szczęścia swoich idoli. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gratulacje kochani! Jesteście piękną zgraną parą - napisała aktorka Joanna Moro.

- Ten najdłuższy i najważniejszy koncert - co się życiem zwie - gracie przede wszystkim dla siebie! Najlepszego - tak piękny post zamieściła jedna z fanek pary.

- Miłość jest najpiękniejszą rzeczą jaka nas może spotkać w życiu. Kocha się za wszystko i mimo wszystko - skomentowała użykowniczka Instagrama.

- Gratulacje dla Was. Jesteście cudowną parą. Miłość i ogień w was - czytamy w kolejnym komentarzu.

Dzisiaj grzeje: 1. Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków przed wielkim oszustwem. Możecie stracić pieniądze
2. 500 plus dla emerytów jeszcze w tym roku! Warto pospieszyć się ze złożeniem wniosku

- Sławomir wygląda trochę jak Pablo Escobar - żartobliwie zauważa fan króla disco polo. Faktycznie, charakterystyczny wąs artysty może budzić skojarzenie z imagem najsłynniejszego barona narkotykowego wszech czasów.

A tak prezentowała się młoda para osiem lat temu:

Źródło: Instagram/ @superkajra

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIECI
  2. Agata Duda rozpłacze się, kiedy to usłyszy. Słynna polityk ujawniła wszystkie grzechy Pierwszej Damy
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

Źródło: RMF

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News