Sławomir pilnie prosi fanów o pomoc. Wyjątkowe nagranie pojawiło się w sieci

Sławomir pilnie prosi fanów o pomoc. Wyjątkowe nagranie pojawiło się w sieci Źródło: Instagram.com slawomir_gwiazda_rock_polo

Sławomir pojawił się w polski show-biznesie nagle i od razu zgarnął praktycznie wszystko. Popularność, jaką zdobył, tworząc oraz występując ze swoją żoną jest naprawdę ogromna. Gwiazdor rock polo zamieścił na swoim kanale na YouTubie film, w którym zwraca się do fanów z ogromną prośbą. Pomoc wydaje się naprawdę potrzebna.

Sławomir jest jednym z ulubionych wokalistów Polaków i widać to po ilości komentarzy, jakie pojawiają się pod każdym udostępnionym pod nim zdjęciem oraz zawrotnej liczbie ponad 132 tys. obserwatorów na Instagramie. To właśnie tam zamieszcza on najświeższe informacje dotyczące swojego życia prywatnego czy zawodowego.  Jego ostatnie słowa skierowane do fanów są naprawdę poruszające.

Sławomir zwrócił się do fanów w zupełnie inny niż dotychczas sposób

Sławomir zdecydował się stworzyć film skierowany do wszystkich swoich obserwatorów i nie ukrywa, że cel jest naprawdę ważny. Chociaż gwiazdor rock polo na co dzień prezentuje fanom w swoich postach raczej lekką treść, skupiając się na pozytywach bycia popularnym, tym razem pokazał się z zupełnie innej strony. Jego apel nie jest zwykłym filmem nagranym telefonem. Wokalista zdecydował się włożyć w jego stworzenie zdecydowanie więcej energii i widać to po efekcie końcowym. Sprawa jest naprawdę bardzo ważna i dotyczy niezwykle istotnej kwestii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

W sieci pojawiła się krótka animacja

Na kanale gwiazdora pojawiła się animacja, której głównym bohaterem jest Sławomir. Przedstawia ona krótką scenkę, która jest codziennością dla wielu osób w całym kraju. Okazuje się, że wokalista wcielił się w rolę dzielnego strażaka ochotnika, który budzony jest w środku nocy alarmem wzywającym go do jednostki. Kiedy dociera on do siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej gotowy do ratowania cudzego życia i mienia, zamiast wyposażonego wozu czeka na niego rower z przyczepionym kogutem oraz wężem służącym do gaszenia pożarów. Sławomir zwraca uwagę na problem, z jakim boryka się OSP Dubno, którego przedstawiciel zwrócił się do gwiazdora,o pomoc, licząc na poprawę sytuacji jednostki ratowniczej. Wokalista zwrócił się do fanów we wzruszających słowach.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Trwa obława polskiej policji. Nieoficjalne doniesienia o ofierze budzą grozę

2. Zginął ratując drugiego człowieka. Wielka tragedia podczas spływu kajakowego

Akcja ma na celu wspomóc zakup auta dla jednostki

Sławomir prosi swoich fanów o pomoc w wyposażeniu jednostki strażaka i przekazuje dane do stworzonej na ten cel zbiórki. Zakup takiego auta to naprawdę kosmiczny wydatek, ale kiedy wiele osób dołoży chociażby symboliczną kwotę, cel może zostać osiągnięty. 

- Fani Sławomira tworzą piękną społeczność. Jeden z nas to dzielny strażak, który marzy o sprawnym wozie, do ratowania ludzi. Weprzyjmy go razem. Pokażmy, że szanujemy jego misję i nie jest sam - napisał w komentarzu pod filmem i jednocześnie zaznaczył, że tę niesamowita animację stworzył sam strażak proszący o pomoc. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziadek wykładał ogród starymi gazetami. Powód może zadziwić, efekty powalają
  2. Słynny zawodnik zginął w potwornej katastrofie. Razem z nim odeszła trójka jego dzieci
  3. Już nie ma odwrotu. Właśnie podjęto nieodwracalną decyzję dla emerytów, wszystko jest już jasne
  4. Historyczny zwrot w sprawie śmierci księżnej Diany już nadszedł? Niewyobrażalne doniesienia, prawda zostanie ujawniona?
  5. Pokazał paragon za obiad dla 6-osobowej rodziny. Wszyscy pospadali z krzeseł, kwota odbiera mowę
  6. Pilne: Minister edukacji zabrał głos. Już wiadomo, co dalej z polskimi uczniami

Źródło: disco-polo info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News