Sławomir przekazał radosną nowinę. Takiej wiadomości nie spodziewał się żaden Polak

Sławomir przekazał radosną nowinę. Takiej wiadomości nie spodziewał się żaden Polak Źródło: instagram/slawomir_gwiazda_rock_polo/

Sławomir właśnie przekazał radosną nowinę, którą zaskoczył wszystkich. Jak możemy dowiedzieć się ze słów gwiazdora, wszystko dokładnie zaplanował, jednak chyba nawet on nie spodziewał się, że wydarzy się to tak szybko. Jego życie zawodowe już wkrótce może ulec gwałtownej zmianie.

Sławomir bez wątpienia osiągnął sukces sceniczny, a miliony Polaków pokochało go za zaledwie trzy słowa: "Miłość w Zakopanem". Wystarczyło tak niewiele, a muzyk może cieszyć się teraz niesłabnącą sławą. Jak się jednak okazuje, skradzione serca rodaków to nie wszystko, co przysparza mu powodów do świętowania. Gwiazdor właśnie przekazał radosną nowinę, która zwala z nóg. 

Sławomir może świętować

Wokalista od początku nie ukrywał, że chciałby wstrząsnąć rynkiem muzycznym. Jego utwór "Miłość w Zakopanem", jak za pstryknięciem palcami, przyniósł jemu i jego żonie Kajrze wielką sławę, czego ponoć sam wokalista zupełnie się nie spodziewał. Gdy jednak wszystko stało się jasne, a Sławomir był od tego momentu najbardziej rozchwytywaną gwiazdą i to nie tylko, jeśli chodzić o kategorię rock polo, pojawił się plan, by zaistnieć również poza granicami kraju. Muzyk nie zamierzał rzucać słów na wiatr, co w mgnieniu oka przyniosło pierwsze efekty. 

Gwiazdor właśnie przekazał radosną nowinę - jego najbardziej znany utwór, robi prawdziwą furorę w Azji. 

- Moja piosenka „Miłość w Zakopanem” to jeden z tych numerów, który stał się hitem na całym świecie. Często Azjaci podsyłają nam swoje wersje, pokazują jak tańczą do tej piosenki. Właśnie to naprawdę pokazuje, jak wielki sukces poza Polską osiągnął ten utwór - wyznaje muzyk. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zapałę rozpiera duma 

Sławomir chętnie mówi o dumie, która go rozpiera, po tym, jak okazało się, że Azjaci pokochali jego utwór. Piosenkarz nie może wyjść z podziwu, że piosenka okazała się aż takim hitem i co więcej, wywołuje uśmiech na twarzach milionów osób. 

-  Ludzie po prostu się cieszą, gdy słyszą tę piosenkę - stwierdza. 

Jeżeli każda kolejna jego piosenka, będzie odbijać się aż takim echem, to Sławomir zdecydowanie ma zadatki na gwiazdę światowego formatu. Być może, już niebawem, swoje koncerty będzie grał już nie tylko w Polsce, co znacząco wpłynie na jego pracę zawodową oraz koncertowanie na terenie naszego kraju.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. Nagrali rozmowę Beaty Szydło ze znajomym. W sieci rozpętała się burza: „To trzeba wstydu nie mieć”
  4. Dagmara Kaźmierska wylądowała na wózku inwalidzkim. Zdjęcie królowej życia z kliniki w sieci
  5. Przełomowa wskazówka ws. zaginionej córki pracownika Watykanu. „Sprawdźcie grób z aniołem”, w tle Jan Paweł II
  6. Z północy Europy płynie do Polski kolejna fala. Wyjątkowo paskudna prognoza pogody w TVN zniszczy plany wielu Polaków

Źródło: fakt  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News