Rozczulające wyznanie Sławomira. Już wie, jak poszerzyć grono swoich fanów

Rozczulające wyznanie Sławomira. Już wie, jak poszerzyć grono swoich fanów Źródło: Wikipedia Commons

Sławomir postanowił powiększyć grono swoich fanów. Od teraz wśród jego słuchaczy będzie można znaleźć nie tylko polskich dorosłych i nastolatków. W wywiadzie zdradził, w jaki sposób planuje swoją ekspansję rynku muzycznego.

Sławomir ma miliony słuchaczy w Polsce, a media nieustannie rozpisują się o jego osobie. W radiach nadal słychać "Miłość w Zakopanem", choć hit ten ma ponad dwa lata. Najwyraźniej Sławomirowi spodobała się sława. Nie zamierza poprzestać na fanach, których już ma i tak szerokie grono, czego mogliby mu pozazdrościć koledzy z branży. Chce mieć jeszcze więcej obserwatorów swojej twórczości.

Sławomir poszerza grono fanów

Celebryta, którego "Cześć, tu Sławomir" zna chyba prawie każdy Polak, przyznał w rozmowie z "Faktem", że jego piosenek bardzo lubią słuchać szczególnie dzieci. Kajra w rozmowie z reporterką przyznała, że dzieci świetnie bawią się przy utworach Sławomira.

 - Często dostajemy informacje, że dzieci lubią słuchać tych utworów w przedszkolach - zdradza żona Zapały.

To nie wszystko, bowiem nie dość, że dzieci słuchają "rock polo" w wykonaniu Sławomira, to najbardziej w tej sytuacji wokaliście wdzięczne są mamy, które twierdzą, że ich latorośle usypiają o wiele szybciej przy "Miłość w Zakopanem".

 - Bardzo często podchodzą do mnie mamy i mówią, że ich dzieci uspokajają się przy moich hitach i szybko zasypiają - stwierdza podekscytowany Sławomir w rozmowie z "Faktem".

DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

Niegdyś naukowcy badając utwory doszli do wniosku, że aby utwór miał własności usypiające, musi mieć specjalne cechy takie jak dobrane tempo, a także spokojna melodia. Najwyraźniej Sławomir ma zmysł do tego, aby tworzyć idealną muzykę do snu.

 - Wystarczy kilka taktów moich piosenek i dziecko śpi - przyznaje dalej Sławomir.

Być może faktycznie coś w tym jest? Internauci komentujący sprawę przyznali, że ich dzieci podobnie reagują na piosenki Sławomira. Może w ten sposób grono fanów Sławomira powiększy się o kilkulatków, którzy będą od teraz jeździć na jego koncerty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  4. Brat Magdy Gessler rozpętał medialną burzę. Te słowa mogą zaboleć słynną restauratorkę
  5. Kim jest mąż Szelągowskiej? Gwiazda TVN zamieściła zdjęcie w objęciach tajemniczego mężczyny
  6. Uważajcie na te pułapki w sklepach! Inspekcja handlowa wykazała rażące nieprawidłowości

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News