Sławomir z żoną okłamali fanów! Zaskakująca prawda o ich związku wyszła na jaw

Sławomir z żoną okłamali fanów! Zaskakująca prawda o ich związku wyszła na jaw Źródło: youtube.com/polsat

Sławomir i Kajra od kilkunastu miesięcy rozgrzewają swoich fanów do czerwoności. Historia ich dojścia na szczyt jest nieprawdopodobna i przez wielu uważana za gotowy materiał na film. Jak się jednak okazało, nie wszystko w niej jest prawdziwe, a na światło dzienne wyszła właśnie zaskakująca prawda o ich związku.

Sławomir i Kajra są zupełnie nierozłączni. Wspólnie pojawiają się na scenie, występują w teledyskach, a także biorą udział w licznych programach telewizyjnych. Wydawać by się mogło, że najwierniejsi sympatycy powinni w takim wypadku znać już wszystkie szczegóły z ich życia. Prawda jest jednak nieco inna. Sławomir podzielił się niegdyś dokładnym opisem tego, w jakich okolicznościach spotkał swoją żonę. Teraz wiadomo, że ta piękna opowieść nie miała nic wspólnego z rzeczywistością.

Sławomir okłamał swoich fanów. Wiadomo, jak naprawdę poznał Kajrę

W zeszłym roku miłośnicy jednej z największych gwiazd disco polo otrzymali bardzo miłą niespodziankę od swojego ulubieńca. Sławomir postanowił opowiedzieć ze szczegółami, jak zapoznał swoją małżonkę. Od razu było widać, że jest to historia jak z bajki. Zakochana para wyjawiła, że wszystko wydarzyło się w Stanach Zjednoczonych. - Pracowałam tam jako kelnerka. Gdy Sławomir pierwszy raz mnie zobaczył, nie wiedział, że jestem Polką i zaczął mówić do mnie po hiszpańsku - powiedziała Magda "Kajra" Kajrowicz w wywiadzie, który ukazał się na łamach tygodnika "Na żywo". Hiszpańskie zamówienie zakończyło się otrzymaniem... pierogów. To wtedy Sławomir zrozumiał, że ma do czynienia z Polką. Zarówno jedzenie, jak i obsługa, bardzo przypadły klientowi do gustu, gdyż w ramach zapłaty zostawił w lokalu całą swoją tygodniówkę. - Przez kolejny tydzień przychodził do baru, żebym go karmiła, bo nie miał na jedzenie - dodała żona Sławomira. Ich znajomość zaczęła się układać tak dobrze, że do Polski wrócili już razem. Niektórzy stwierdzili, że takie "love story" jest zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe. I mieli rację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Przedstawiona historia miłosna mija się z prawdą, a historia pierwszego spotkania zakochanych jest zdecydowanie bardziej przyziemna. Sławomir i Kajra poznali się na studiach, a konkretniej w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Muzyk faktycznie zakochał się od pierwszego wejrzenia, ale "amerykański sen" tak naprawdę był bardziej "małopolski". Fani już zaczęli zachodzić w głowę, dlaczego ich idol postanowił tak bardzo ulepszyć prawdziwe zdarzenia.

  1. Iwona Węgrowska w końcu wyjawiła prawdę. Przyznała ile miała operacji plastycznych. Nie uwierzycie, że można mieć ich aż tyle!
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. RCB alarmuje. Służby apelują do Polaków o uwagę, nie żyje 7 osób, które wczoraj nie zachowały ostrożności
  4. W wesołym miasteczku doszło do tragicznego wypadku. Polsat: 13-latka walczy o życie
  5. Aktor grający Paździocha w "Kiepskich" latami ukrywał zdumiewającą prawdę przed mediami. Kim jest syn gwiazdora Polsatu Eryk?
  6. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy

Źródło: Popularne

Następny artykuł