Żona Sławomira poszła na całość. Tak gorąco jeszcze nie było

Żona Sławomira poszła na całość. Tak gorąco jeszcze nie było Źródło: Instagram / superkajra

Sławomir jest gwiazdą w świecie disco polo, ale jego żona przyciąga nie mniejszą uwagę. Kobieta opublikowała niedawno nowe zdjęcia w sieci, tego fani jeszcze nie widzieli.

Sławomir szybko stał się gwiazdą disco polo, a fani wiernie śledzą jego poczynania muzyczne. Wielką uwagę skupia na sobie również żona muzyka, Kajra, z którą wspólnie tworzy i koncertuje. Niedawno kobieta udostępniła w sieci nowe zdjęcia, które rozpaliły wyobraźnię jej wielbicieli.

Sławomir ma piękną żonę, fani muzyka ją uwielbiają

Magdalena Kajra Kajrowicz cieszy się coraz większą popularnością, a fani jej męża darzą ją ogromną sympatią. Kobieta wspólnie z partnerem pracuje i koncertuje, wie jednak, jak zadbać o własne interesy i zainteresowanie mediów. Choć gwiazda zrobiła sobie miesiąc przerwy od pracy scenicznej oraz aktywności w sieci, niedawno udostępniła na swoim Instagramie nowe zdjęcia. Fotografie wywołały niemałe poruszenie wśród użytkowników popularnej aplikacji. Piękna kobieta jest na nich wyjątkowo skąpo ubrana.

- Cześć tu Kajra. Wracać, czy nie wracać ? Kto z was robi sobie taki detox? Praca za nami tęskni i dzwoni. To jak? - napisała Kajra pod swoim zdjęciami, nawiązując do miesięcznej przerwy, którą zrobiła sobie od mediów społecznościowych.

Żona Sławomira opublikowała na Instagramie odważne zdjęcia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na fotografiach fani mogą zobaczyć, jak kobieta pręży się nad brzegiem basenu, ubrana w skromne bikini. Jej ciało jest pięknie opalone, a ona bez skrępowania prezentuje zalotnie wygięta sylwetkę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zainstalowała kamery w domu przez zachowanie męża. Nagranie z kuchni wystarczyło, by się wyprowadziła

2. Ujawniono nieznane dotąd przepowiednie Baby Wangi na 2020 rok. Spełnia się na naszych oczach?

Wielbiciele są zachwyceni zdjęciami, które udostępniła kobieta, choć wielu z nich zastanawia się jednak, co na tak odważne fotografie powie jej mąż. Pod postem na koncie gwiazdy pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. 

- Miło Cię widzieć tak wypoczętą, odprężoną. Praca poczeka, a Ty korzystaj. Cudownie wyglądasz, super figura - napisał jeden z użytkowników Instagrama. 

- Mega sexy, oby więcej takich zdjęć - dodał kolejny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy mogące świadczyć o poważnej chorobie. Nie warto ich lekceważyć
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Mąż został w domu sam z dzieckiem. Przesłał żonie nagranie, które zaparło jej dech w piersiach
  4. Wydano pilne alerty na niedzielę, lepiej nie wychodzić z domu. Będzie naprawdę niebezpiecznie
  5. Martyna Wojciechowska wzięła potajemny ślub? Internet obiegło zdjęcie

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News