Najgorszy Sylwester w życiu Sławomira i Kajry. Miało być pięknie, a przepłakała całą noc

Najgorszy Sylwester w życiu Sławomira i Kajry. Miało być pięknie, a przepłakała całą noc Źródło: .

Sławomir i Kajra, to jedno z najbardziej znanych muzycznych małżeństw w Polsce. Wokalista opowiedział w wywiadzie, w jaki sposób oświadczył się swojej żonie.

Sławomir wraz z żoną tworzą zgraną parę zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Niedawno muzyk opowiedział w wywiadzie o ich zaręczynach. Wyznał, że kiedy miał oświadczyć się przyszłej żonie, napotkał mnóstwo problemów. Kajra przepłakała przez niego całą noc. 

Sławomir sprawił, że Kajra płakała przez całą noc

Sławomir i Kajra niedawno wrócili z trasy koncertowej po USA. Wystąpili również jako jedna z głównych gwiazd na minionym Sylwestrze stacji Polsat w Chorzowie. Ich popularność wciąż rośnie, a zgrane małżeństwo jest już stałym elementem w krajobrazie polskiego show biznesu. Niedawno muzyk udzielił wywiadu, w którym wyjawił fanom szczegóły swoich zaręczyn z żoną.

Choć Kajra i Sławomir wyglądają na świetnie dobrane małżeństwo, w wywiadzie, jakiego udzielił muzyk dziennikarzowi "Faktu", gwiazdor wyznał, że oświadczyny wyszły mu wyjątkowo kiepsko. 

- Podczas jednego z ubiegłych sylwestrów były zaryczyny. Mówię "zaryczyny", bo miały być zaręczyny, ale nie wyszło - powiedział żartobliwie Sławomir.

Sławomir zaplanował oświadczyny w Sylwestra

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna idealnie wszystko zaplanował, niestety los nie był dla niego łaskawy. Chciał oświadczyć się w czasie sylwestra w górach, jednak problemy piętrzyły się już od samego początku. Było ich na tyle dużo, że muzyk poważnie zastanawiał się, czy aby nie jest znak z góry, by jednak tego nie robił.

- Był taki plan skomplikowany. Miałem się oświadczyć w pięknych górach, miał być śnieg. Było błoto, w ogóle nie dało się jeździć, wyciąg stanął. I tak już się zastanawiałem po prostu, czy to nie jest jakiś znak - przyznał gwiazdor.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

Kajra doskonale wiedziała, że tamten sylwester miał być inny niż wszystkie. Kobieta z niecierpliwością oczekiwała pierścionka, jednak nic się nie działo. Załamana kobieta nie wiedziała, co ma robić, przepłakała cały wieczór. Wyznała, że to wspomnienie z oświadczyn zostanie z nią na zawsze.

- Ja czułam, że on chce, ale się nie oświadczał. Do tego doszły jeszcze jakieś inne problemy. (...) Ja przepłakałam po prostu cały wieczór, Sylwester, potem Nowy Rok. Jak w Nowy Rok uklęknął, to już nie wiedziałam, czy go bić. Do końca życia to zapamiętam" - Kajra.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieleczony kaszel może prowadzić do poważnych chorób. Nie powinniśmy go bagatelizować
  2. Dawid Kubacki skompromitował dziennikarza w wywiadzie. Wszystko poszło na żywo [WIDEO]
  3. Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy
  4. Wybuchła panika na pogrzebie, nie żyje co najmniej 35 osób. Polsat przekazał tragiczne wiadomości z zagranicy
  5. Nie żyje już 18 Polaków. Specjaliści ostrzegają, najgorsze dopiero przed nami

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News