Sławomir postanowił zdradzić ważny sekret. Fani nie chcą wierzyć własnym oczom, nie mogli tego przewidzieć

Sławomir postanowił zdradzić ważny sekret. Fani nie chcą wierzyć własnym oczom, nie mogli tego przewidzieć Źródło: Instagram/Sławomir

Sławomir postanowił podzielić się z fanami ważnym sekretem. Wielbiciele gwiazdora są zaskoczeni, nie mogli przewidzieć takiego obrotu sprawy. Wygląda na to, że muzyk szykuje niesamowitą, muzyczną niespodziankę.

Sławomir przestał już ukrywać ważną tajemnicę i podzielił się nią z fanami. Artysta przekazał informację dotyczącą jednego z najbardziej oczekiwanych występów tego roku. Fani nie kryją zaskoczenia, jednak z całą pewnością będą towarzyszyć swojemu idolowi w tym ważnym dniu. 

Sławomir jest rozchwytywany przez stacje telewizyjne 

Sławomir zasłyną w polskim show biznesie hitem "Miłość w Zakopanem" i od momentu wyprodukowania przeboju, stał się jednym z najpopularniejszych, polskich artystów. Stacje telewizyjne zabiegają o jego koncerty i prześcigają się w wypłacaniu sowitego honorarium. W ubiegłym roku piosenkarz wystąpił nawet na dwóch Sylwestrach, organizowanych przez Polsat i Telewizję Polską. Tym razem jednak będzie inaczej. 

Sławomir wyjawił tajemnicę

Najbardziej imprezowa noc w roku zbliża się wielkimi krokami. Wiele osób decyduje się zostać na Sylwestra w domu, by podczas domówki wspólnie bawić się przy największych hitach, transmitowanych przez stacje telewizyjne. Jedną z sylwestrowych gwiazd jest Sławomir, którego uwielbia rzesza ludzi. Z tego też względu stacje zabiegają o jego osobę, aby przyciągnąć przed telewizory grono odbiorców. Sławomir w związku z tym postanowił zdradzić ogromny sekret - zaśpiewa w tym roku tylko w Chorzowie, na Sylwestrze z Polsatem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W przeciwieństwie do poprzedniego roku, artysta zdecydował się wystąpić w jednym miejscu i nie zobaczymy go na dwóch stacjach, co może niesamowicie rozczarować wielu jego fanów. Podczas Sylwestra na Stadionie Śląskim w Chorzowie, muzyk obiecał dać show, jakiego jeszcze nie było. 

- Specjalnie na ten koncert przygotowaliśmy również premierowe piosenki, zupełnie nowe, których jeszcze nikt nie słyszał - powiedział w rozmowie z Faktem, Sławomir. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie
2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

Muzyk nie chciał jednak zdradzić, jakie utwory przygotował specjalnie na tą okazję. Z całą pewnością nie zabraknie jego szlagierowego hitu "Miłość w Zakopanem", który od kilku lat jest jednym z najczęściej odtwarzanych kawałków, podczas masowych imprez. Sławomir dodał również, że bardzo liczy na swoich wielbicieli i zaapelował do fanów z pewną prośbą. 

- Liczymy na fanów, że nie zawiodą i zabiorą szampany ze sobą! I niech nas oblewają - podsumował w rozmowie z Faktem, Sławomir.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie
  2. Na jaw wyszły nowe, intrygujące fakty o Łukaszu z kłem narwala. Szczegóły wielu mogą zadziwić
  3. Prababcie stosowały prosty przepis na genialną odżywkę do włosów. Mało kto o nim pamięta, a daje rewelacyjne efekty
  4. Podczas transmisji live Kononowicza doszło do ohydnej obrazy LGBT. Policja zatrzymała mężczyznę
  5. Skarbówka ZAPUKA do drzwi i upomni się o pieniądze. Nie będzie nawet wcześniej wysyłać zawiadomień

źródło: Jastrząb post

Następny artykuł