Żona Sławomira zapamięta te słowa do końca życia. Mąż zdradził co myśli o jej urodzie

Żona Sławomira zapamięta te słowa do końca życia. Mąż zdradził co myśli o jej urodzie Źródło: Instagram - Kajra

Sławomir często udziela wywiadów na temat tego, jak wygląda jego życie po zyskaniu wielkiej sławy oraz swojego związku z Kajrą. Jego najnowsza wypowiedź obiegła internet w błyskawicznym tempie. Chodzi o urodę jego żony, która z pewnością nie zapomni tych słów do końca życia.

Sławomir nie stroni od udzielania wywiadów i korzysta ze swojej ogromnej sławy. Wokalista może cieszyć się wielką popularnością po wydaniu kilku przebojów, których słuchała cała Polska. Zapotrzebowanie na jego koncerty wciąż jest ogromne, w związku z czym pojawianie się kolejnych rozmów z gwiazdorem na każdy temat nie może dziwić. Tym razem poruszył on temat, którego do tej pory unikał.

Muzyk disco polo postanowił wypowiedzieć się na temat swojej żony. Magdalena "Kajra" Kajrowicz towarzyszy mu w trasie od samego początku, wspiera go i tańczy wraz z nim na scenie, dzięki czemu stała się bardzo popularna. Wiele osób zastanawiało się, czy samemu Sławomirowi nie przeszkadza to, że właściwie przez cały czas musi przebywać z żoną i nie ma ani trochę czasu dla siebie.

Sławomir wypowiedział się o swojej żonie

Sławomir i jego żona poznali się w Krakowie, jednak ich znajomość nieoczekiwanie odnowiła się w Stanach Zjednoczonych. Wówczas narodziła się miłość. Mężczyzna wrócił do kraju, by rozpocząć karierę muzyczną i jak się okazało odniósł wielki sukces. Dzięki temu dziś podróżuje po Polsce i daje koncerty w kolejnych miastach, wywołując u fanów wielką radość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatnio piosenkarz zabrał głos na temat urody swojej żony. Internauci nie kryli zainteresowania kolejnymi zdjęciami Kajry bez makijażu, które pojawiały się na jej Instagramie. Sławomir również postanowił nie być obojętnym i opowiedział o swoim zdaniu na temat tych fotografii.

Sławomir mówi o zdjęciach ukochanej

- Mam to szczęście, że Magda jest piękna i chcę być z nią do końca życia! Modliłem się o dobrą żonę i sobie to wymodliłem, Kajra się nie modliła i ma co ma, czyli mnie - stwierdził wokalista, żartując ze swojego wyglądu.

Rozbrajająca odpowiedź muzyka z pewnością spodobała się wszystkim fankom artysty - jego żona z pewnością na długo zapamięta tak rozczulające wyznanie. Nie zabrakło również dowcipnego akcentu, charakterystycznego dla Sławomira. Nie da się ukryć, że on  Kajra to wyjątkowo dobrana para, która doskonale łączy życie zawodowe z prywatnym.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Wiktoria Gąsiewska szaleje bez stanika. Gorące zdjęcie gwiazdy Rodzinka.pl w sieci
  4. Uczestnik "Milionerów" kpił sobie z Urbańskiego. Chwilę później stał się pośmiewiskiem całej Polski
  5. Tragedia na festiwalu Jurka Owsiaka Pol'and'Rock. Nie żyje mężczyzna, policja w akcji
  6. Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu "Przyjaciółki"

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News