Wszystko nagrała kamera. Sławomir obraził kontrowersyjnego gwiazdora, a ten zaczął wzywać ochronę

Wszystko nagrała kamera. Sławomir obraził kontrowersyjnego gwiazdora, a ten zaczął wzywać ochronę Źródło: youtube.com/ SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo

Sławomir wdał się w nietypową sprzeczkę ze słynnym, ale kontrowersyjnym wokalistą. Kamery nagrały, jak gwiazdor disco-polo i legenda polskiej sceny ścierają się słownie. W pewnym momencie sam artysta zażądał ochrony, by ta wyrzuciła męża Kajry.

Sławomir spotkał się z kontrowersyjnym muzykiem. Gwiazdorzy, którzy mieli realizować materiał na kanał youtubowy artysty disco-polo, starli się na słowa. Emocji nie brakowało, a nawet mowa była o ochronie, która miała przepędzić męża Kajry.

Sławomir spotyka się z legendą. Sprzeczka wokalistów

Artystą, z którym spotkał się wokalista disco-polo, jest nie kto inny, jak wokalista Ich Troje - Michał Wiśniewski. Piosenkarz, który ma dość duży dystans do swojego życia prywatnego i nie boi się opowiadać mediom o problemach finansowych, zgodził się na propozycję Sławomira, aby nagrać z nim wideo na YouTube. W trakcie rozmowy mężczyzn doszło jednak do czegoś nieoczekiwanego.

Sławomir zdecydował się zapytać o rzecz, o którą spytać nie miałyby odwagi nawet największe krajowe media. Wokalista postanowił poruszyć kwestię wieku gwiazdora polskiej muzyki pop. Twórca hitu "Miłość w Zakopanem" zażartował, że był dzieckiem, kiedy Wiśniewski brał ślub z tancerką Mandaryną. Między piosenkarzami zaiskrzyło, a sam lider Ich Troje nie krył zdziwienia tym zapytaniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprzeczka została załagodzona i obrócona w żart

Czerwonowłosy muzyk nie był specjalnie zadowolony tym pytaniem, jednak postanowił sytuację obrócić w żart. W pewnym momencie Wiśniewski zawołał nawet swojego syna, żeby ten wezwał ochronę, która wyprosi Sławomira z terenu jego posesji.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kim jest wdowa po Kornelu Morawieckim? Choć od lat żyli w separacji, pozostawali w bardzo bliskich stosunkach

- Wezwij ochronę Xavier, niech go zabiorą. Obraził mnie - powiedział Michał Wiśniewski

Sprzeczka miała jednak wymiar czysto humorystyczny. Panowie kontynuowali rozmowę, a sam muzyk Ich Troje zdawał sobie sprawę, że Sławomir żartował. Lider disco polo miał bowiem już 20 lat, kiedy Mandaryna i Wiśniewski powiedzieli sobie sakramentalne tak. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Jutrzejszy odcinek programu Katarzyny Dowbor zmiażdży najtwardsze serca. Ogrom rodzinnej tragedii i seria upokorzeń
  4. Niemowlak urodził się zdrowy, zmarł po 14 dniach. Zdruzgotana mama ostrzega przed popularnym błędem, który jej dziecko kosztował życie
  5. Promocja Biedronki to wielkie oszustwo? Wściekli klienci linczują sklep, totalna burza

Źródło: Super Express

 

Następny artykuł