Wszyscy nagle zamilkli. Smutne obrazki z występu Sławomira na żywo w Sylwestra

Wszyscy nagle zamilkli. Smutne obrazki z występu Sławomira na żywo w Sylwestra Źródło: youtube/polsat/

Sławomir znów zagościł na sylwestrowej scenie, jednak tym razem jego występ wyglądał zupełnie inaczej, niż wszyscy sobie wyobrażali, a smutne obrazki z tej chwili obiegają media społecznościowe.

Sławomir zagrał 31 grudnia dla jednej z większych stacji telewizyjnych w Polsce, wspólnie z publicznością celebrując ostatni dzień roku 2019. Nie ulegało wątpliwościom, że wśród utworów, które zaśpiewa artysta znajdzie się hitowe "Miłość w Zakopanem". Widzowie nie zawiedli się i tym razem, jednak gdy gwiazdor zdecydował się na zmianę piosenki, nagle zrobiło się jakoś dziwnie, a wszyscy w jednej chwili zamilkli. 

Sławomir raczej nie tego się spodziewał. Smutne obrazki z jego występu obiegają media 

Polsat po raz kolejny zorganizował huczną imprezę sylwestrową, na której zagościły największe sławy polskiej estrady. Wśród nich znalazł się również Sławomir Zapała i jego ukochana żona Kajra, którzy rozgrzali publiczność do czerwoności. Występ uwielbianej pary zapowiadał się naprawdę dobrze, gdy nagle z ich ust rozbrzmiała piosenka "Daj mi tę noc". 

Publiczność najwyraźniej nie była przygotowana na taką zmianę, bowiem rozśpiewany wcześniej wraz ze Sławomirem tłum w jednej chwili ucichł. Kamery uchwyciły przykry obrazek żywiołowych gwiazd oraz zdezorientowanej i wyraźnie nie najlepiej bawiącej się publiki. Zrobiło się dość niezręcznie, a gwiazdor rock polo z pewnością na długo zapamięta ten nie do końca udany występ. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Fala hejtu na Sławomira i Kajrę 

Jakby tego było mało, w sieci, gdzie krąży nagranie z występu pary, pojawiło się też wiele nieprzyjemnych komentarzy ze strony niezadowolonych internautów. Choć trudno w to uwierzyć, wielu nie spodobał się głos Kajry. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne. Gigantyczna klęska Polsatu i TVN w Sylwestra, nikt nie spodziewał się czegoś podobnego

2. Pożar wybuchł z powodu choinki. Tata wybiegł z płonącego mieszkania, ale wrócił ratować dzieci, zginął razem z nimi

- Nie no, Kajra zajmij się lepiej nagrywaniem filmików na instagrama, bo śpiewanie nie jest twoją mocną stroną - czytamy. 

- Może na żywo było lepiej - dodaje internauta. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem
  2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
  3. Zaskakujące informacje o życiu intymnym pary królewskiej. Trudno uwierzyć w ujawnione szczegóły, nie ma takiej drugiej pary
  4. 3 znaki zodiaku, które są najbardziej wkurzającymi ludźmi. Współczujemy, jeśli urodziłeś się pod którymś z nich
  5. Partnerka ugryzła go podczas stosunku. Jego intymna część ciała zrobiła się czarna, miesiąc lekarze walczyli o jego życie

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News