Sławomir z żoną piją shoty za kolejny milion. Wszystko zostało nagrane!

Sławomir z żoną piją shoty za kolejny milion. Wszystko zostało nagrane! Źródło: .

Sławomir świętuje swój wielki sukces. Wokalista disco-polo wraz z żoną postanowili uczcić powodzenie piosenki "Weekendowy korsarz" na YouTubie za pomocą shotów. A wszystko dzięki widzom, którzy od czasu publikacji piosenki przez parę artystów zdołali obejrzeć teledysk w liczbie przekraczającej milion odtworzeń.

Sławomir ma się z czego cieszyć. Dobra passa muzyka i jego popularność nie ustają. Oprócz tysięcy słuchaczy disco-polo na koncertach wokalisty, jego teledyski oglądane są w liczbach przekraczających miliony odtworzeń. Sukces swojej najnowszej piosenki "Weekendowy korsarz", który w kilka dób osiągnął wynik miliona odtworzeń na platformie YouTube, muzyk wraz z żoną postanowili wypić zdrowie swoje, widzów i utworu, który zyskuje coraz to większą popularność. Świętowanie Kajry i jej męża zostało umieszczona na oficjalnym profilu pary piosenkarzy.

Sławomir opija sukces "Weekendowego korsarza"

Gwiazdor disco -polo, który zapowiadał w wywiadach wzmożoną pracę artystyczną w 2019 roku, dostał dowód, że jego praca popłacała. Wokalista, który piosenkę "Weekendowy Korsarz" opublikował zaledwie dwa tygodnie temu, już teraz czerpie wielkie zyski z utworu, który przekroczył milion słuchaczy na platformie YouTube. Zważając na to, jak ciężko jest osiągnąć taką oglądalność, artysta wraz z żoną postanowili opić swój sukces za pomocą wódki. Całość zarejestrowali na swoim Facebooku.

Na umieszczonym nagraniu widzimy, jak muzyk i jego ukochana szykują się do toastu i dziękują swoim fanom za bardzo entuzjastyczne przyjęcie piosenki. Mimo że fani artysty żartowali, że w jego kieliszku znajdowała się woda, to nie zabrakło gratulacji i życzenia dalszych sukcesów na drodze artystycznej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Weekendowy korsarz" staje się hitem

O tym, że najnowsza, różniąca się od typowego brzmienia Sławomira piosenka staje się hitem, możemy przekonać się, czytając sekcję komentarzy pod utworem, który w swoim brzmieniu całkowicie różni się od reszty dorobku piosenkarza. Pomimo tak drastycznej zmiany stylu, fani i tak są zachwyceni.

- Kolejny hicior. Od razu wpada w ucho, no i ten falset. Normalnie ogień. Aż chciałoby się powiedzieć " Sławomir możesz po mnie przyjechać". Nic, po prostu chciałem pogratulować osobiście", "Bardzo fajny klimat. Ktoś wcześniej już dobrze porównał, że przypomina VOX. Leci początkiem lat 80" - piszą oczarowani fani pod klipem artysty.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka Pawła Kukiza jest ciężko CHORA! Sytuacja jest DRAMATYCZNA!
  2. Karol Strasburger z partnerką! Jest od niego o 38 LAT MŁODSZA! Jej zawód was zszokuje!
  3. Rodzice gwałcili swoje 6 tygodniowe dziecko. Maleństwo było rozerwane od środka
  4. Biedronka oszalała. Przez fenomenalną promocję obkupisz się za bezcen
  5. TVN przekazał smutną informację. Nie żyje wielki Polak
  6. Celebryci zatrzymani przez CBA. Wśród nich aktor Piotr A.

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News