Wiadomo co dzieje się z 87-letnią Sławą Przybylską. Aż trudno uwierzyć, w jakim jest stanie

Wiadomo co dzieje się z 87-letnią Sławą Przybylską. Aż trudno uwierzyć, w jakim jest stanie Źródło: youtube.com/TVP VOD

Sława Przybylska w listopadzie będzie obchodzić 88. urodziny. Gwiazda nie jest już tak często widywana na polskich i zagranicznych scenach, mało kto wie, co się z nią teraz dzieje i w jakim jest stanie.

Sława Przybylska zaskoczyła wielu fanów, kiedy dowiedzieli się, w jakim jest dziś stanie. Trudno uwierzyć, nieznane dotąd informacje wyszły na jaw i wiadomo, czym się zajmuje.

Sława Przybylska została przez niektórych zapomniana. Dziś wielu zadziwia to, w jakim jest stanie

Polska piosenkarka znana z ponadczasowego przeboju "Pamiętasz, była jesień", nie pokazuje się zbyt często publicznie. Jej życie było dość intensywne - komponowała utwory nawet dla stacji telewizyjnych z całego świata: znali ją słuchacze z Moskwy, Pragi, Tbilisi, Bratysławy, a także z Nowego Jorku. Polskie filmy, takie jak "Popiół i diament" również uszczknęły z jej talentu.

Dziś Sława Przybylska ma 87 lat, wiedzie spokojne życie w Otwocku, gdzie mieszka z mężem, Janem Krzyżanowskim. Osoby, które widzą ją czasem w okolicy przecierają oczy ze zdumienia. Ta starsza, żwawa, energiczna pani to na pewno Sława Przybylska? Każdy zazdrości jej tego, jak pięknie dziś wygląda, jaką ma figurę i ile ma w sobie energii. Mało kto w jej wieku może poszczycić się taką dynamicznością.

Jaki jest przepis Sławy Przybylskiej na zdrowie i dobrą formę? Gwiazda nie rezygnuje z przyjemności

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Staram się nie pić alkoholu, co nie przychodzi mi z łatwością. Nie przekraczam 46 kg wagi. Jestem niedużą osobą, mam tylko 150 cm wzrostu, nie mogę sobie pozwolić, by być grubą, ciężką i niesprawną. Uważam na to, co jem. Jem to, co lubię, a na szczęście lubię rzeczy pożyteczne – jarzyny, owoce, nic smażonego, żadnego ciężkiego mięsa, od czasu do czasu kurczak lub indyk. Człowiek jest tym, czym się żywi, i tym, o czym myśli. Jak człowiek negatywnie myśli i narzeka, to potem będzie podatny na choroby i będzie nieżyczliwy dla ludzi. A chodzi o to, żeby kochać zwierzęta i ludzi - tłumaczy Sława Przybylska.

Dzisiaj grzeje: 1. Niósł trumnę zamordowanej, 6-letniej córki. Niezwykła rzecz zaczęła się nad nią dziać
2. Polacy w centrum epidemii wirusa Wuhan. Bardzo niepokojące wiadomości

Należy zauważyć, że Sława Przybylska opiekuje się mężem, którego zdrowie w ostatnim czasie mocno się pogorszyło. Mężczyzna rok temu doznał udaru, od tamtej pory żona nie odstępuje go na krok.

- Mam energię, która wynika z tego, że po prostu kocham ten zawód. Żyję tym. To pasja od dzieciństwa. Kontakt z publicznością daje mi jeszcze większą energię - mówi piosenkarka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Martyniuk nie może dojść do siebie. Nawet najwierniejsi fani nie mogli przewidzieć tak nieprawdopodobnego obrotu spraw
  4. Skandal w "Sanatorium miłości". Haniebne zachowanie uczestnika, przyznał się do wielokrotnej zdrady
  5. Kierowcy nie unikną nowej opłaty. Jeśli masz konkretny samochód, będziesz musiał zapłacić

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News