Para ze Śląska szukała niani. Zaproszone na rozmowę kobiety BRUTALNIE wykorzystywano

Para ze Śląska szukała niani. Zaproszone na rozmowę kobiety BRUTALNIE wykorzystywano Źródło: Fot. Pixabay

Śląsk - to tutaj doszło do niesamowitej tragedii. Z pozoru zupełnie zwyczajne małżeństwo szukało opiekunki dla swojego 2 letniego dziecka. Niestety, prawdziwe powody ich poszukiwań, a następnie zapraszania przez nich obcych kobiet do domu, mrożą krew w żyłach.

Śląsk, a konkretniej rzecz ujmując Tychy. Mieszkające tutaj małżeństwo decyduje się na rozpoczęcie poszukiwań idealnej niani dla 2 letniej pociechy. Dziecko co prawda istnieje, jednak powodem umawiania kobiet na rozmowy kwalifikacyjne nie była wcale chęć sprawdzenia potrzebnych kwalifikacji do opieki nad malcem. Prawdziwym powodem była chęć brutalnego gwałtu.

Śląsk. Co najmniej dwie poszkodowane

Rzekome rozmowy kwalifikacyjne były jedynie pułapką. Zwyrodniałe małżeństwo atakowało kobiety, gdy te tylko przekraczały próg ich mieszkania. Czyny, jakich się dopuszczali, były niesamowicie brutalne. Prokuratura w Tychach, a konkretniej pani prokurator Monika Stalmach-Ćwikowska, wydała w tej sprawie oświadczenie i za razem prośbę do innych, ewentualnych ofiar, aby te nie zastanawiały się dłużej i odważyły zgłosić całe zajście na komisariacie policji. - Gwałty były brutalne, z użyciem przemocy. To małżeństwo rzeczywiście ma dwuletnie dziecko, ale, jak się okazało, poszukiwania opiekunki były tylko przykrywką do planowanego gwałtu. Naszym zdaniem pokrzywdzonych może być więcej. Dlatego apelujemy do innych ewentualnych ofiar, by się zgłaszały - oświadczyła prokurator Monika Stalmach-Ćwikowska, z prokuratury rejonowej w Tychach.

Szczególna brutalność

Poza gwałtem, małżeństwo dopuszczało się również innych, obrzydliwych czynów. Potencjalne kandydatki na nianie były przez nich bite, krępowane, przetrzymywane i zmuszane do spożywania alkoholu. Prokuratura Rejonowa oświadczyła również, że podczas wykonywania zakazanych czynów przez małżeństwo, w mieszkaniu było niestety obecne ich 2 letnie dziecko.
DALSZA CZĘŚĆ TESKTU POD GALERIĄ Sąd Rejonowy w Tychach wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu małżeństwa, które podejrzane jest o zmuszanie do obcowania płciowego przy użyciu przemocy. Pokrzywdzone zostały dwie kobiety - jedna to osoba dorosła, druga z kolei była w wieku nastoletnim. Wiadomo, że nazwa osiedla na którym wydarzyło się te ogromne nieszczęście zaczyna się na literę "M". Małżeństwo przebywa w tej chwili w areszcie, grozi im nawet do 15 lat więzienia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kuchenne Rewolucje rozczarowały swoich fanów. To koniec tego biznesu
  2. Seniorzy – ruszajcie na zabawę! Fantastyczne wydarzenie, nie warto siedzieć w domu
  3. Wypadek na Słowacji odebrał mu ojca. Syn Słowaka chce wymierzyć Polakom niewyobrażalną karę
  4. Makijaż pod okulary dla dalekowidza. Jak wyglądać spektakularnie?
  5. Myślisz, że znasz i rozumiesz swojego psa? Rozwiąż QUIZ i sprawdź, jak bardzo się mylisz
Następny artykuł