Popularna aktorka sama kiedyś promowała zdrowy styl życia. Teraz nastąpił niespodziewany zwrot akcji. Katarzyna Skrzynecka na wojnie z fit gwiazdeczkami. Lewandowska i Chodakowska zapewne są w szoku.

Odkąd Instagram stał się tak niesamowicie popularny, fit gwiazdy mają ogromne pole do popisu. Terminy takie, jak „wrócić do formy po ciąży” pojawiają się wszędzie.

ZOBACZ TAKŻE: Na jaw wyszły szokujące informacje. Do katastrofy pod Moskwą doszło przez…

Fit moda

Zanim Lewandowska i Chodakowska zrobiły się tak niesamowicie popularne, nikt aż tak bardzo nie starał się być w każdej sytuacji idealnym.

Dawne podejście do kwestii zgrabnej sylwetki po ciąży, prezentuje popularna aktorka Katarzyna Skrzynecka. Choć jej mąż jest również sportowcem, a ona sama kiedyś wychwalała zdrowy tryb życia, teraz pokazuje inne nastawienie.

ZOBACZ TAKŻE: Chciał zgwałcić 94-latkę. Przeraził się tego co zrobiła

Skrzynecka na wojnie

Skrzynecka na wojnie z fit gwiazdeczkami – tak można powiedzieć, patrząc na to, jak obecną sytuację komentuje aktorka.

– Odkąd urodziła się moja córeczka, dużo się zmieniło. Jeśli mam taki wybór, żeby tę jedyną wolną godzinę dziennie spędzić na bieżni w fitness klubie lub z moim dzieckiem, to oczywiście spędzę ją z dzieckiem. Nie dlatego, że nie chce mi się ćwiczyć. Są to bowiem pewne wybory dla ludzi, którzy bardzo dużo pracują. Kiedy starałam się przynajmniej trzy razy w tygodniu bywać na siłowni, zwłaszcza lubiłam rozciągające i aerobowe ćwiczenia. Niemniej nie będę ślepo goniła za perfekcyjną sylwetką i dietami – mówi lubiana aktorka.

Podejście, w którym na pierwszym miejscu stoi dziecko i czas mu poświęcany, jest aktualnie czymś wyjątkowym.

ZOBACZ TAKŻE: Gessler poniosła życiową porażkę. Nie chce o tym mówić

Walka o perfekcję

Młode matki są zewsząd zagrzewane do walki o perfekcyjne ciało. Nikt jednak nie zastanawia się nad tym, że takie kobiety zamiast mobilizacji mogą się czuć tym zdołowane.

Dlaczego? Życie po urodzeniu dziecka zmienia się bardzo, to potwierdzają wszystkie panie, które urodziły dzieci. W momencie pojawienia się na świecie nowego członka rodziny warto spojrzeć na swój wygląd z dystansem i zastanowić się co jest w tym momencie ważne. Mimo tego, że takie właśnie podejście prezentuje aktorka i była prowadząca „Tańca z gwiazdami”, to nie wszyscy się pod jej słowami podpiszą.

Źródło: pudelek.pl

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Te gwiazdy spodziewają się dziecka w 2018 roku!


"Korona królów": Śmiechom internautów nie ma końca! [MEMY]