wine
Wiadomości Pikio - 10 Lipca 2015

Skromna kolacja prezydenta Dudy. Wprowadzi nową modę?

Stoły uginające się od wyśmienitego jadła i butelek wina za 700 złotych oraz rachunki na tysiące złotych to norma dla polskich polityków. Oczywiście nie muszą pokrywać kosztów z własnej kieszeni, bo za wykwintne biesiady płacą podatnicy. Prezydent Duda póki co jest oszczędny, pytanie czy tak pozostanie gdy zacznie pełnić funkcję prezydenta.

Rodzina Andrzeja Dudy przebywa obecnie we Włoszech, gdzie spędza wakacje. Familia spędziła wieczór w jednej z włoskich restauracji. Prezydent zatrzymał się w malutkim miasteczku, gdzie spędza ostatnie dni przed przeprowadzką do Pałacu. Podczas kolacji w lokalnej knajpie nie było luksusowych potraw za bajeczne sumy. Prezydent skonsumował pastę z serem, grzybami i truflami oraz domowe, białe wino oraz tiramisu za co zapłacił 20 euro. We Włoszech to niewielka suma. Na pewno rachunek nie umywa się do kosztów biesiad znanych z polskich restauracji, w których zamieszczono podsłuchy. Na koniec, właściciel lokalnej knajpy wręczył przyszłej Pierwszej Damie butelkę wina.Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEMPolub Pikio.pl, by być na bieżąco:
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News