Swoimi piosenkami skradł serca wszystkich. NIE ŻYJE
Malwina Kossela - 9 Czerwca 2018

Swoimi piosenkami skradł serca wszystkich. NIE ŻYJE

Takie wieści zawsze smucą, nie tylko fanów, ale i wszystkich, którzy je słyszą. Muzyk swoimi piosenkami skradł serca publiczności. Niestety, nie żyje i nigdy więcej nie będziemy mieli okazji usłyszeć jego kolejnych wykonań.

Nie żyje Teddy Johnson, legendarny uczestnik Konkursu Piosenki Eurowizji. Jego występ na konkursie skradł serce wielu osób, tak samo jak z czasem wszystkie jego utwory. Odszedł w wieku 98 lat. Johnson reprezentował Wielką Brytanię, jego występ na Eurowizji miał miejsce w 1959 roku. Wystąpił wtedy ze swoją żoną, Pearl Carr wykonał piosenkę pt. "Sing Little Birdie", udało im się zająć wtedy drugie miejsce.

Nie żyje gwiazda Eurowizji

Małżeństwo poznało się 9 lat wcześniej, wystąpili wtedy razem w programie "Black Magic" emitowanym w BBC. To właśnie stacja telewizyjna zasugerowała im, że powinni stworzyć duet. Po kilku latach od tego momentu - wzięli ślub, a potem triumfowali na Eurowizji. - Jeśli mam być szczery, nigdy wcześniej nie słyszałem o Eurowizji. Kiedy zadzwonił nasz agent i zapytał, czy chcielibyśmy wziąć udział, zapytałem, co to takiego - tak wspominał udział w Eurowizji Johnson. W 2015 roku obchodził z żoną 60. rocznicę ślubu.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Szpak wyjechał z Polski. „Zaczynam nowe życie”
  2. Małgorzata Kożuchowska opublikowała skandaliczne zdjęcia! Burza w sieci nie ma końca
  3. Miłość nie ma granic? Aktor ożenił się z 40 lat starszą kobietą
  4. Pędzący Tir UDERZYŁ w auto Joanny Krupy, samochód WYLECIAŁ z drogi!
  5. Wyciekło tajne nagranie. O. Rydzyk o Marii Kaczyńskiej: Powinna była sama się zabić
anna_szczepaniakDlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
książkiewicz12 znanych Polaków, którzy pokonali raka [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: kultura.onet.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News