Skopał własnego syna, bo przewrócił się na śniegu. Zatrważające nagranie

Skopał własnego syna, bo przewrócił się na śniegu. Zatrważające nagranie

Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca w żadnym miejscu na Ziemi. Jednak okazuje się, że ten człowiek  skopał własnego syna za to, że leży na śniegu. I to po tym, jak ten się przewrócił!

Pewien mężczyzna z Kirgistanu był świadkiem bulwersującej sceny. Mieszkaniec stolicy kraju Biszkeku nagrał film, na którym ktoś kopie swojego malutkiego syna. ZOBACZ TAKŻE: Niewiarygodne. Nie zgadniecie jaką karę dla synów widziałby ojciec ... Najpierw na nagraniu widać jak ojciec spaceruje jak gdyby nigdy nic ze swoją pociechą. Potem jednak gdy malec upada zamiast pomóc mu wstać daje mu kopniaka w brzuch. Potem jednak podał synowi rękę, otrzepując kurtkę i spodnie ze śniegu.

Ojciec twierdzi, że nagranie, na którym kopie syna to manipulacja

Film powstał parę dni temu. Niedługo zajęło ustalenie personaliów ojca skopanego chłopca. ZOBACZ TAKŻE: Tajemnicza śmierć półrocznego Maksymilianka. Kto go zabił? Wszystko dzięki rozpowszechnieniu wideo w internecie. Portalu akipress.com podał, że jest to 50-latek Barier Adijew. Policja ujęła agresora, który trafił do aresztu. Matka chłopca chce pozwalić Adijewa prawa opieki nad chłopcem. Mężczyzna wyleciał za swój czyn z pracy, ale twierdzi, że jest niewinny a film nie odzwierciedla prawdy. https://www.instagram.com/p/BcMzsMVhNdQ/ Źródło: planeta.fm
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News