Biedronka czyści sklepy. Ogromne zniżki po 80%

Biedronka czyści sklepy. Ogromne zniżki po 80% Źródło:

Najnowsza promocja w sieci sklepów Biedronka to niemała gratka dla tysięcy klientów w całej Polsce. W supermarketach znajdziemy bowiem zniżki nawet do -80%! Warto jednak znać szczegóły akcji, aby w pełni z niej skorzystać.

Sklepy Biedronka każdego dnia odwiedzane są przez ogrom klientów, którzy zaufali jakości produktów znajdujących się na półkach. To właśnie oni szczególne ucieszą się więc zapewne z gigantycznych zniżek, które czekają na klientów od 22 lutego.

Biedronka oferuje wyprzedaż do -80%

Promocja potrwa do 7 marca lub wyczerpania zapasów. W zależności od sklepu klientom zostaną zaoferowane różne produkty, dlatego próżno szukać w gazetce konkretnej oferty. ZOBACZ TAKŻE: Rząd PiS ma niespodziankę dla seniorów. Wyda ponad 600 mln zł Wiemy jedynie, że zniżki obejmą wybrane artykuły sezonowe oraz odzież zimową. Promocje zaplanowano w przedziale od -50% do... nawet -80% ceny na poszczególne produkty.

Sklepy oblężone?

Czas pokaże, jak dużym zainteresowaniem będzie się ostatecznie cieszyło czyszczenie sklepów Biedronka. Ufając doświadczeniom z przeszłości, możemy być jednak pewni, że do supermarketów zawitają tysiące osób. ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Lawrence broni sukienki, która wywołała burzę. „To była moja decyzja” Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News