Sklepy - niebezpieczeństwo dla dzieci
needpix
Aneta Wasilewska - 19 Września 2020

Sklepy masowo wycofują ze sprzedaży jeden produkt. Stanowi niebezpieczeństwo dla dzieci

Sklepy w całym kraju masowo wycofują produkt ze sprzedaży. Jego nieprawidłowe użycie może doprowadzić najmłodszych do ogromnego niebezpieczeństwa. Sieć wydała oficjalne oświadczenie w sprawie.

Sklepy w trosce o zdrowie i życie dzieci musiały podjąć natychmiastową decyzję o wycofaniu produktu. Wiadomo już dokładnie, który produkt jest niebezpieczny dla dzieci. Sieć wydała oficjalny komunikat.

Andrzej Duda pożegnał wielkiego PolakaWiadomość o śmierci właśnie przeszyła media. Andrzej Duda pogrążył się w smutkuCzytaj dalej

Sklepy masowo wycofują produkt ze sprzedaży

Sklepy sieci Aldi przekazały, że ze sprzedaży zostają wycofane kostki lodu w kształcie owoców. Jak wskazano w oficjalnym komunikacie, stwierdzono możliwość ryzyka udławienia. Decyzja o wycofaniu została podjęta już na początku tego tygodnia.

- W produkcie tym stwierdzono możliwość ryzyka udławienia, ponieważ ze względu na swoje właściwości kolor i wielkość może być on mylony z żywnością - argumentuje swoją decyzję sieć Aldi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska mieszka w prawdziwych luksusach, wystarczy spojrzeć na łazienkę. Wyciekły powalające zdjęciaCzytaj dalej

Sklepy Aldi ostrzegają klientów przed niebezpieczeństwem

Jak przekazała sieć Aldi, wycofane ze sprzedaży zostały kostki lodu w kształcie owoców, które oznaczone są kodem kreskowym 28029922. Producentem produktu jest Miles GmbH. Sklepy Aldi prowadziły sprzedaż kostek w kształcie owoców od 13. maja bieżącego roku.

- Chcąc zapewnić wysokie bezpieczeństwo naszych produktów informujemy, że klienci nadal mogą zwrócić produkt do naszych sklepów. Należność za zakupiony towar zostanie Państwu zwrócona, również w przypadku braku paragonu będącego dowodem dokonania zakupu - zapowiedziała sieć.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromne ognisko zakażeń, sytuacja jest fatalna. Zamknięto kilka placówek w trybie nagłym

2. Wielki smutek w pałacu prezydenckim. Andrzej Duda przekazał najgorszą wiadomość, spływają kondolencje

3. Nauczyciele już dłużej nie mogą. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, przerywają milczenie

Wszyscy klienci, którzy mają obawy lub wątpliwości dotyczące produktu lub jego zwrotu, proszone są o kontakt z biurem obsługi klienta. Co więcej, sieć Aldi zapewniła, że podobna sytuacja nie dotyczy innych marki Home Creation oraz pozostałych produktów producenta Miles GmbH.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie, kim jest mąż Danuty Holeckiej. Kulisy początku ich związku były bacznie skrywane
  2. Narzeczona Artura Szpilki pokazała swoje ciało tysiącom Polaków na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Choroba postępuje, sytuacja pogarsza się z każdą chwilą. Marcin Miller błaga o pomoc
  4. Klamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wieku
  5. Dramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażająca
  6. Ewa zostawiła męża. Głodowała, jadła suchy chleb, bo unikał alimentów skandalicznymi sposobami

Kobieta - ciało55-latka powala ekstrawagancją. Wystarczy tylko spojrzeć na jej ciało, nikt by się nie odważyłCzytaj dalej

Źródło: TVN24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News