sklepy
East News Jan Bielecki
Mateusz Sidorek - 12 Maja 2020

Po otwarciu sklepów właściciele znaleźli pleśń na ubraniach i w kinach. Porażające zdjęcia z Malezji

Sklepy w Malezji są w strasznym stanie. Jak informuje portal Wirtualna Polska, przez nieuwagę właścicieli i pracowników, ubrania oraz pomieszczenia zostały pokryte pleśnią w okresie, w którym centra handlowe były zamknięte ze względu na rządowe zalecenia. Wiele osób przeżyło szok po tym, jak zaczęto wprowadzać etapy łagodzenia restrykcji i otwarto sklepy.

Podobnie jak w wielu innych krajach, które zmagają się z pandemią koronawirusa, sklepy w Malezji były zamknięte przez wiele tygodni. Niestety część właścicieli obiektów zapomniała, że pomieszczenia oraz towary powinny zostać odpowiednio zabezpieczone. Według portalu Wirtualna Polska ubrania oraz obicia mebli pokryła pleśń. Opublikowano szokujące fotografie.

Jan Paweł IIWatykan przez lata ukrywał prawdę o drugim zamachu na Jana Pawła II. Właśnie wyszła na jaw, wierni zaleją się łzamiCzytaj dalej

Sklepy malezyjskim mieście George Town są obecnie w strasznym stanie. W czasie pandemii placówki handlowe zamknięto na 2 miesiące, podobnie jak miało to miejsce w naszym kraju. Jednak, niektórzy właściciele nie zadbali o odpowiednie warunki w tym czasie. Gromadząca się w pomieszczeniach wilgoć doprowadziła do uszkodzenia wielu towarów. Malezja, idąc śladami innych krajów, które powoli odmrażają gospodarkę, otworzyła sklepy. Widok jednak okazał się szokujący.

Malezyjskie sklepy pokryte pleśnią

Właściciele obiektów z pewnością ucieszyli się na wieść, że niedawno sklepy zostały otwarte. Mniej zadowoleni byli natomiast ci, którzy zapomnieli o zabezpieczeniu pomieszczeń. Gromadząca się przez 2 miesiące wilgoć sprawiła, że pleśń pokryła buty, paski, galanterię oraz obicia mebli. W sieci pojawiły się zdjęcia z placówek w malezyjskim mieście George Town.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka18-letnia Angelika zginęła, prokuratura nie potrafi wskazać winnego. Porażające szczegóły, ręce opadająCzytaj dalej

Warunki pogodowe wpłynęły niekorzystnie nie tylko na sklepy, ale także kina. Pogoda znacznie przyczyniła się do takiego stanu towaru. Kwiecień przyniósł zarówno wiele deszczowych, jak i gorących dni. Temperatura sięgała nawet 30 stopni, co sprzyjało powstawaniu wilgoci. Podczas gdy galerie, teatry i kina zostały zamknięte, właściciele postanowili zrezygnować z klimatyzacji, chcąc zaoszczędzić.

Dzisiaj grzeje:

1. Wicepremier przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Włodzimierz Niderhaus

2. Zapłacił na stacji banknotem 200-złotowym i odjechał. Kasjer przyjrzał się pieniądzom i zbladł

Niestety w efekcie sklepy wraz z wyposażeniem, obicia mebli w kinach i teatrach zostały pokryte pleśnią. Jako dowód w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, które przekazał portal Wirtualna Polska. Chociaż władze Malezji zdecydowały się powoli odmrażać gospodarkę i przygotowywać mieszkańców do życia w tzw. nowej normalności, niektórzy podchodzą do tych decyzji sceptycznie. Wiele osób boi się, że grozi to nadejściem drugiej fali zachorowań. W związku z otwarciem galerii w Polsce, rząd poinformował o nowych zasadach.

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

źródło: Facebook Nex Nezeum

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje bohaterka Powstania Warszawskiego. Nim odeszła podzieliła się ważnym wyznaniem na temat tamtych czasów
  2. Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje kochany przez miliony gwiazdor. Zostawił żonę i czwórkę dzieci
  3. Łukasz Szumowski zabrał głos ws. wyborów prezydenckich. Zależy mu zwłaszcza na jednej rzeczy
  4. Wicemarszałek wykonał test na koronawirusa. Podał wynik, natychmiast podjęto kroki
  5. Najpierw śmierć, teraz kolejne fatalne informacje o Katarzynie Skrzyneckiej. Wyznała ponurą prawdę
  6. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny

Psy9-latek ratował z ulicy bezpańskie psy. Osiem lat później dokonał niemożliwej rzeczy, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News