Sklepy w Polsce
Pixabay.com cocoparisienne
Monika Majko - 8 Października 2020

Ogromne obostrzenia w całym kraju, zakazy od soboty. Po wejściu do sklepu będzie można się mocno zdziwić

Sklepy w czasie wiosennego lockdown'u naszego kraju znacznie zmieniły zasady funkcjonowania. Dzisiaj rząd ogłosił, że od soboty żółta strefa obejmie całą Polskę, co oznacza dodatkowe obostrzenia sanitarne dla wszystkich obywateli. Wiele osób zastanawia się, jak będą od teraz wyglądały zakupy.

Sklepy w czasie wiosennej fali epidemii koronawirusa znacznie zmieniły swoje zasady funkcjonowania. Wiele osób zastanawiało się, jaki wpływ na dokonywanie zakupów będzie miała dzisiejsza decyzja polskiego rządu o włączeniu do strefy żółtej całego kraju.

Sklepy w czasie wiosennego lockdown'u musiały ograniczyć swoją działalność

W czwartek 8 października br. Ministerstwo Zdrowia przekazało informację o kolejnych 4280 osobach zakażonych COVID-19 na terenie naszego kraju. To najwyższy do tej pory przyrost dobowy potwierdzonych przypadków koronawirusa. Sytuacja związana z rozwojem pandemii w Polsce jest dramatyczna, w związku z tym rząd podjął ważne decyzje.

wiadomości szkoły obostrzeniaZapadła decyzja, nie ma już odwrotu. Nieoficjalnie: uczniowie od jutra zostaną objęci ograniczeniamiCzytaj dalej

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że od soboty 10 października cały kraj zostanie objęty żółtą strefą, a niektóre z powiatów czerwoną. Oznacza to, że dodatkowe obostrzenia sanitarne po raz kolejny dotkną wszystkich mieszkańców Polski, wróci m.in. obowiązek zakrywania nosa i ust nie tylko w miejscach publicznych, ale również podczas przebywania na zewnątrz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Od soboty 10 października w całym kraju obowiązywać będzie żółta strefa o podwyższonym rygorze sanitarnym

Wytyczne, które mają objąć cały kraj od soboty przypominają lockdown, który objął Polskę na samym początku pandemii na przełomie marca i kwietnia. Polski rząd wyklucza jednak tak drastyczne działania. Wiele osób zastanawiało się, jak wprowadzenie podwyższonego rygoru sanitarnego wpłynie na działalność sklepów, które w czasie wiosny musiały znacznie zmienić tryb swojego funkcjonowania.

Dzisiaj grzeje:

1. Koszmarna pomyłka Ministerstwa Zdrowia, rzecznik potwierdził. Co się teraz stanie?

2. Właśnie wydano oficjalne oświadczenie, chodzi o „Taniec z gwiazdami”. Fani są zdruzgotani, wszystko przez koronawirusa

3. Dzisiaj wszyscy Polacy dostaną identycznego SMS-a od rządu. Znamy treść wiadomości

Okazuje się, że ogłoszenie strefy żółtej na terenie całego kraju nie będzie miało żadnego wpływu na sektor handlu. Sklepy i markety będą funkcjonować tak samo, jak dotychczas. Może to być zadziwiające szczególnie w obliczu faktu, że od soboty czekają nas ograniczenia we wszystkich strefach życia społecznego. Podczas zakupów należy jednak pamiętać o obowiązkowym zakrywaniu ust i nosa, a także dezynfekcji rąk i zachowywaniu dystansu społecznego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W TVN dziennikarz nagle wypalił na wizji w niewybrednych słowach. W studiu zamarli, gdy tylko go usłyszeli
  2. Kibice skoków narciarskich są wściekli. Najnowsze doniesienia ws. konkursu w Zakopanem wprawiają w osłupienie
  3. Ludzie są wywożeni w karetkach za miasto, sytuacja jest bardzo zła. Co się dzieje? Niepokojąca relacja z Warszawy
  4. Awaria w dużym banku, klienci wściekli. Nie mają dostępu do konta, nie mogą zrobić przelewów
  5. Medialne doniesienia są bardzo przykre. Jest źle z księżną Kate
  6. Przepyszny przepis na gołąbki po staropolsku. Receptura babć nadaje im niewyobrażalnie delikatnego smaku

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News