Próbowała ukraść ze sklepu 8 par spodni. Znalazła na to niewiarygodny sposób, wszystko się nagrało

Próbowała ukraść ze sklepu 8 par spodni. Znalazła na to niewiarygodny sposób, wszystko się nagrało Źródło: pikio.pl

Sklep stał się miejscem nieprawdopodobnej kradzieży. Moda ciągle się zmienia, a firmy prześcigają się w walce o prestiżowe produkty. Niektórzy są w stanie zrobić wiele, aby je zdobyć.

Sklep miał wiele szczęścia, że ta złodziejka została namierzona. Była wyjątkowo chciwa. Niestety, obecny świat oszalał na punkcie prestiżowych marek, posiadania niezliczonej liczby produktów oraz ciągłym zdobywaniem. Właśnie dlatego kobieta postanowiła wynieść ze sklepu osiem par spodni.

Kradzież wydawała się banalna

Młoda kobieta postanowiła wybrać się do galerii handlowej, jednak jej cel nie był tak oczywisty, jak mogło się wydawać. Wybrała jeden sklep do zaskakująco brawurowej kradzieży. Pragnęła posiąść na własność aż osiem par spodni bez wydawania pieniędzy. Wymyśliła zaskakujący sposób jak przechytrzyć ochronę i pracowników. Mimo iż sklep miał ich kilku, nikt nie zorientował się, że doszło do kradzieży. Mianowicie wszystkie spodnie założyła na siebie. Jej nogi mogły wydawać się przez to nieco gorsze, ale nie jest to powód, żeby mieć podejrzenia o kradzieży. Złodziejka opuściła spokojnie sklep.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sklep nie dowiedziałby się o przestępstwie, gdyby nie wideo

Na szczęście prawda została odkryta. Kobieta nie przemyślała do końca swojego planu kradzieży spodni. Wszystko zostało zarejestrowane, a nagranie złodziejki zdejmującej z siebie osiem par spodni krąży po internecie. Sklep również dowiedział się o tym nagraniu. Niewiarygodne, że udało jej się założyć aż tyle spodni, które były jeansowe. Ta sprawa świadczy o sprycie i zachłanności kobiety. Nie wiemy, gdzie został nagrany film i kim jest kobieta. Prawdopodobnie, według doniesień medialnych, jest to Wenezuelka. Może potwierdzać to fakt, że materiał z tej kradzieży udostępniają najczęściej mieszkańcy Peru.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP
2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

Nie ma wątpliwości, że czyn kobiety jest haniebny, a nagrany film świadczy o jej przestępstwie. Teraz należy wyczekiwać zakończenia tej sprawy, gdyż niemożliwe jest, aby Wenezuelka nie wpadła w ręce policji. Przez to wydarzenie nie dość, że sklep zdobył rozgłos, to udało się odnaleźć złodziejkę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawniono poszczególne wyniki głosowania na Eurowizji, wiadomo od kogo Polska dostała najwięcej głosów. Niebywałe, nikt by się nie spodziewał
  2. Wyciekł ścinający z nóg wywiad z Viki Gabor sprzed Eurowizji. Wyjawił co zrobi, jeśli wygra
  3. Prosty przepis na ciasto lepsze niż zwykły makowiec dzięki tajnemu składnikowi! Jest lekkie i aksamitne, zrobi furorę na świątecznym stole
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

Źródło: wp

Następny artykuł