"To praca jak w mięsnym". Ekspedientka ze sklepu erotycznego zdradza porażające szczegóły zawodu

"To praca jak w mięsnym". Ekspedientka ze sklepu erotycznego zdradza porażające szczegóły zawodu

Sklep z gadżetami erotycznymi to ciężki biznes, ale powszechnie spotykany. Niemalże w każdym mieście można znaleźć sex shop. Ekspedientka jednego z takich przybytków wyznała prawdę o klientach, którzy do nich przychodzą.

Sklep z erotyką to powszechny biznes, a w niemalże każdym, większym mieście znajdziemy co najmniej jeden sex shop. Ekspedientka takiego miejsca podzieliła się kulisami swojego zawodu. Klienci, którzy do niej przychodzą, nie zawsze są mili. Ujawniła porażające szczegóły zachowań, z jakimi spotyka się codziennie w pracy. 

Sklepy z gadżetami erotycznymi są powszechnie spotykane na ulicach polskich miast

W rozmowie z portalem "WP" jedna z kobiet, pracujących w sex shopie wyjawiła kulisy swojego zawodu. Pani Maryla pracowała w jednym z warszawskich sklepów i nie zawsze czuła się tam bezpiecznie. Wspomina jedną sytuację, która szczególnie zapadła jej w pamięć.

- Był taki pan, koło sześćdziesiątki, który kiedyś przychodził do naszego sklepu. Pracowało nas tam wtedy 4 i każda miała z nim jakieś historie. Ja przykładowo nigdy nie zapomnę, jak chciał kupić prezent "dla żony". Zapytał, czy mogłabym mu polecić coś, ale on się nie zna i nie wie, co by się najlepiej nadawało. Pytam go, czy bieliznę, czy może bardziej gadżety, a on, że jednak gadżety. Wybrałam kilka i zaczęłam o nich opowiadać. Dopytywał mnie, czego ja używam, jak ja stosuję te gadżety, czy mam faceta. Kiedy powiedziałam mu, że to nie jego sprawa, stał się jeszcze bardziej natarczywy. Kazałam mu wyp…lać, grożąc, że zawołam ochronę  – opowiada kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sklepy przyciągają bardzo różnych klientów, niektórzy są niebezpieczni

Właścicielka jednego ze sklepów w Katowicach potwierdza słowa pani Maryli. Nie raz zdarzało się, że w sex shopie, który prowadzi razem z mężem, dochodziło do niebezpiecznych i nieprzyjemnych sytuacji.

– Nie raz i nie dwa mieliśmy klientów, którzy masturbowali się za regałem z filmami pornograficznymi. Od razu zostawali wyrzuceni na zbity pysk. Mąż jest w sklepie na prawie każdej zmianie, to postawny facet, umie zapewnić bezpieczeństwo mi i naszym pracownicom. Bardzo często przychodzą do nas głównie starsi panowie, którzy pozwalają sobie na obleśne komentarze i zaczepki. Wielu wychodzi z założenia, że praca w sex shopie to jak praca w agencji towarzyskiej. Tak naprawdę to robota jak w mięsnym. Sprzedajesz towar i tyle – mówi pani Agata.

Dzisiaj grzeje: 1. Tata znalazł w telefonie synka zdjęcie, które mrozi krew w żyłach. Wydał go policji bez wahania

2. Dramatyczne wieści z polskiej miejscowości. Gwałtowna pogoda, zerwane dachy, powalone drzewa

Pani Agata stara się zapewnić swoim pracownicom poczucie bezpieczeństwa. Zatrudnili z mężem firmę ochroniarską i cały czas kontrolują to, co się dzieje w sklepie. Nie są jednak w stanie przewidzieć wszystkich sytuacji. To, co robią klienci, przekracza granice ich wyobraźni.

– Z reguły po zmianach odwozimy dziewczyny do domu, żeby po nocy nie jechały autobusem. Zawsze sklep zamykam ja albo mąż, więc tak staramy się zapewnić im bezpieczeństwo. Pracuje dla nas również firma ochroniarska. Pod ladą mamy pilot, którym wzywamy patrol. Na szczęście musieliśmy ich wzywać tylko raz, kiedy klient spoliczkował jedną z dziewczyn, bo ta nie chciała pokazać mu, jak działa wibrator. Na sobie! Dasz wiarę? Świat jest pełen zwyroli – wyznaje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za mieszkanie w spadku sporo ZAPŁACISZ. O uldze możesz zapomnieć
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Jerzy Rutkowski nie żyje. Przed śmiercią nocą wywoływał jedno imię
  4. Doniesienia są straszne, Kasia Figura przeżyła horror na żywo. Mąż miał bić ją po głowię, kopać i pluć na twarz
  5. Najbardziej zagadkowa tragedia w Polsce od lat. Mama i tata nie żyją, informacje o nagraniach przerażają 

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News