skiba
screen youtube.com/Onet Rano
Karol Zaborowski - 22 Stycznia 2019

Dziennikarz TVP pozywa Skibę. Chodzi o śmierć Adamowicza

Skiba znany jest z bardzo emocjonalnego podejścia do aktualnych wydarzeń w naszym kraju. Muzyk często używa bardzo wymownego języka, co teraz doprowadziło do tego, że jeden z dziennikarzy TVP pozwał go do sądu.

Skiba po śmierci Pawła Adamowicza zamieścił na swoim profilu facebookowym wpis, w którym w ostry sposób krytykował prezentowane materiały o prezydencie Gdańska. Jednak tekst ten został bardzo szybko usunięty, a muzyk dostał za niego bana na 24 godziny. Z tego względu, gdy tylko Skiba mógł ponownie publikować, zmieścił kolejny wpis, tym razem używając delikatniejszych stwierdzeń. Niestety, teraz przez swój wpis wokalista zespołu Big cyc został pozwany do sądu.

Skiba pozwany przez dziennikarza TVP

Telewizja Polska po morderstwie Pawła Adamowicza była bardzo mocno krytykowana zarówno przez polityków, jak i inne media, a nawet polityków. Wszystko przez prezentowane przez stację materiały, które stawiały prezydenta Gdańska w bardzo złym świetle. Jednak stacja w pewnym momencie powiedziała dość i teraz zostały już zapowiedziane pozwy za sugerowanie, ze TVP przyczyniło się do tragedii. O swój komentarz w sprawie śmierci polityka pokusił się również Skiba, który w swoim wpisie zaznacza, że Jacek Kurski powinien podać się do dymisji oraz z imienia i nazwiska wymienia dziennikarzy stacji, którzy według niego są moralnie odpowiedzialni za przeprowadzony zamach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
TVP wpadkiTVP przegięła po raz kolejny! Skandaliczne materiały zniesmaczyły wszystkichCzytaj dalej
- Ostatni mój ostry wpis został usunięty przez FB, a ja sam zablokowany na 24 godz. To teraz napiszę nieco łagodniej. Uważam, że to nie Owsiak powinien podać się do dymisji tylko szef TVP Jacek Kurski, odpowiedzialny za bezpardonowe ataki i szczucie na prezydenta Pawła Adamowicza. Napastliwi "reporterzy" tacy jak pan Sitek czy Rachoń spuszczeni ze smyczy przez Kurskiego są moralnie odpowiedzialni za ten polityczny mord. Oszustwa propagandy PiS takie jak twierdzenie, że Adamowicz reprezentuje niemieckie interesy, jest złodziejem, zdrajcą itd przygotowały podłoże psychologiczne do tego mordu... - napisał artysta.Michał Rachoń, który jest wymieniony w tekście Skiby, poczuł się urażony tymi słowami i postanowił pozwać muzyka. Teraz lider Big cyca może zostać skazany za pomówienie, za co grozi mu grzywna, a nawet kara pozbawienia wolności. Jak na razie muzyk nie odniósł się do tego pozwu.ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Jurek Owsiak ujawnił prawdę o Danucie Holeckiej! Prawica w szoku
  2. Manipulacje TVP na pogrzebie Adamowicza to jeszcze nic. Stacja zaliczyła ogromną wpadkę
  3. Radny PiS pił wódkę z OBLEŚNYM toastem o Adamowiczu. Zostanie usunięty z partii
  4. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  5. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
 
NożownikStefan W. nie wziął się znikąd! Wstrząsające kulisy zabójstwa AdamowiczaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News