Wokalista zespołu Kombi Grzegorz Skawiński znany jest z rockandrollowego wizerunku. Jak się okazuje, jego image nie wziął się znikąd. Jak zdradza w książce biograficznej napisanej wspólnie z kolegą z zespołu Waldemarem Tkaczykiem, często zdarzało im się „odpinać wrotki” i przesadzać z imprezami. W szalonych balangach brała udział również Agnieszka Chylińska, wówczas wokalistka grupy O.N.A.

W książce „Królowie Życia” Skawiński i Tkaczyk szczegółowo opisują imprezy z udziałem Chylińskiej. Jak twierdzą muzycy, balangi, na których bawiło się O.N.A. były pełne narkotyków i alkoholu.

– Nieraz odpinaliśmy wrotki i była jazda bez trzymanki. O.N.A. była megarozrywkową ekipą, czyste szaleństwo. Zatrzymało się na koksie. I nic innego nie braliśmy, trawki też nie paliliśmy. No, może przydarzyło się LSD parę razy. I morze alkoholu, to na pewno! Głównie whisky, którą piliśmy ja i Waldek. Kraszewski nie bardzo lubił whisky, pił wódkę. A w pewnym momencie piło się wszystko. (…) Dziewczyna też łyskacza piła, nie odstawała specjalnie – relacjonuje Skawiński.

Muzycy dodają, że musieli pilnować Chylińskiej, by ta była w stanie wyjść na scenę i zaśpiewać. Autorzy wspomnień dodają również, że w czasie występów w O.N.A. wokalistka szczególnie upodobała sobie tematykę homoseksualizmu i jej poświęcała wiele tekstów.

– Koniec końców drobna cenzura poszła na te teksty… Tam nie chodziło o „ku…y”. To po prostu były bardzo mocne teksty. Jeden powstał na nowo. ’24 godziny po…’. Pamiętam, że w oryginale był to numer o jakiejś lesbijskiej randce i wszyscy przerazili się, że to jest przesada, że zbyt odważne. I Agnieszka przerobiła ten tekst na spotkanie z mężczyzną – opowiada w autobiografii gwiazdor.

Fani Chylińskiej są oburzeni i obwiniają Skawińskiego o próbę „odbudowania” swojej kariery na popularności swojej byłej koleżanki z zespołu, która notuje aktualnie o wiele większe sukcesy niż on.

Jak kiedyś nazywał się Solorz-Żak? Kto by na to wpadł! Znani Polacy, którzy zmienili nazwiska

Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd

Zobacz również