Przedstawiciel wielkiej firmy oferującej usługi telekomunikacyjne, Orange Polska, zaszokował opinię publiczną swoim skandalicznym wpisem na Facebooku. Mężczyzna zaatakował w nim Dorotę Wellman, nazywając ją „grubą i podłą świnią”. Post nawiązuje do procesu o obraźliwy tweet, który dziennikarka niedawno wygrała.

Szokujący wpis pracownika Orange

Przedstawiający się jako doradca klienta w Orange Polska internauta dotkliwie obraził w jednym ze swoich postów Dorotę Wellman. Wpis odnoszący się do wygranego przez dziennikarkę procesu z pisarzem Jackiem Piekarą zaszokował użytkowników medium społecznościowego.

ZOBACZ TAKŻE: Ziemkiewicz atakuje Wellman po jej oświadczeniu o „tyłku Michalkiewicza”. Przegiął?

Autor popularnych książek musi zapłacić prawie pół miliona złotych kary po tym, jak na Twitterze poczynił niesmaczną uwagę na temat jej życia seksualnego. Teraz podobny atak, ale odnoszący się do jej aparycji, poczynił pan Filip Stankiewicz.

ZOBACZ TAKŻE: Awantura w „Dzień Dobry TVN”! Po pytaniu Prokopa transseksualista wpadł w szał

„Wellman to gruba i podła świnia”

Pochodzący z Gdańska przedstawiciel Orange wyraźnie popiera Prawo i Sprawiedliwość, co pokazuje jego pełen postów profil oraz zdjęcie w tle. Mężczyzna najwyraźniej nie rozumie ciężaru obrzydliwej obelgi, jaką skierował pod adresem gwiazdy TVN Piekara i sam postanowił podnieść poprzeczkę. Mało tego, zachęcił wszystkich do udostępniania swojego postu na temat tuszy Doroty Wellman. Pracownik Orange nazywając ją grubą i podłą świnią być może celowo chce sprowokować dziennikarkę TVN licząc na rozgłos.

Być może nie rozumie jednak, że Dorota Wellman nie daje sobie pluć w twarz i jest możliwe, że po raz kolejny wejdzie na drogę sądową. Na pewno nie był to zbyt rozsądny ruch.

ZOBACZ TAKŻE: KONIEC duetu Prokop-Wellman! Ujawnił mroczne sekrety pracy z nią

Brak rzeczowych i merytorycznych argumentów jest niestety chorobą dyskusji publicznej w Polsce. Strony atakujące często sięgają po obelgi i uszczypliwe komentarze odnoszące się do tuszu, czy intymnej sfery życia. Zgodnie z życzeniem Stankiewicza udostępniamy jego post.

PIKIO.PL

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej kontrowersyjne słowa o świętach w historii. Wellman podbija internet

PIKIO.PL

źródło: Facebook.pl/Filip Stankiewicz

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

Tymi zdjęciami wnuczka Millera PODBIJA INTERNET!

...

Zobacz również