Prawdziwą burzę w internecie wywołało nagranie pokazujące Ukraińców pracujących w jednym z polskich przedsiębiorstw zajmujących się ubojem drobiu. Uwiecznieni na filmie mężczyźni szyderczo przedstawiają jak wygląda „praca w Polsce”.

Na opublikowanym w sieci filmie widzimy jak jeden z Ukraińców stawia przed sobą skrzynkę z drobiowymi skrzydełkami, które trafią później na stoły Polaków. Mężczyzna – przy dopingu wyraźnie rozbawionego rodaka – zaczyna deptać i skakać po drobiu.

 – Robota w Polsce przy kurczakach. Zajebiście! – mówi nagrywający kolegę Ukrainiec.

Nagranie wywołało ogromną burzę w sieci. Jak można było się spodziewać, większość to wyrazy oburzenia i złości.

 – Panowie nie szanują miejsca pracy, przyjechali tu za chlebem a depczą chleb innym, za to powinni zostać wydaleni z kraju niech wypierdalają walczyć o swoja kochaną Ukrainę jak im nie pasuje tu, poza tym sadze ze kierowały nimi uprzedzenia, ja nawet nie wyobrażam sobie ze jadę do niemieć, nienawidzę Niemcowa z zasady ale robię coś takiego – pisze jeden z oburzonych internautów.

 – Wiadomo jak z nimi jest, dlatego nie rozumiem dlaczego tak swobodnie tylu Ukraińców do nas przybywa – pisze kolejny.

Pojawiły się również głosy, że opublikowane w sieci nagranie może być prowokacją rosyjskich nacjonalistów, którzy ciągle chcą podburzać przeciwko sobie Polaków i Ukraińców.

https://www.youtube.com/watch?v=-URGm8pYGqY

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh

...

Zobacz również