W sicie pojawiło się nagranie pokazujące skandaliczne zachowanie kurierów Poczty Polskiej. Mężczyźni, bez szacunku dla paczek swoich klientów, rzucali nimi z jednego auta do drugiego. Wszyscy stracili już pracę.

Na opublikowanym w sieci nagraniu widzimy jak kilku kurierów Poczty Polskiej przepakowuje przesyłki z jednego samochodu do drugiego. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to w jaki sposób traktują własność swoich klientów.

Mężczyźni, wyraźnie rozbawieni, nie wiele sobie robiąc z faktu, iż w paczkach mogą być cenne przedmioty, przepakowywali je do drugiego auto w ogóle nie dbając o to co się z nimi stanie. Paczki były rzucane od niechcenia do drugiego auta.

Nie wiadomo dokładnie gdzie uwieczniona na nagraniu sytuacja miała miejsce, jednak jeden z samochodów ma pilskie tablice rejestracyjne.

Niedługo po pojawieniu się nagrania w sieci Poczta Polska podjęła kroki w wyjaśnieniu sprawy i po zidentyfikowaniu mężczyzn doprowadziła do ich zwolnienia dyscyplinarnego (okazało się, że pracują dla podwykonawcy).

Nagranie można obejrzeć także pod tym linkiem.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh

...

Zobacz również