SKANDALICZNE zachowanie kibiców. Chuligani wbiegli na murawę i... [WIDEO]

SKANDALICZNE zachowanie kibiców. Chuligani wbiegli na murawę i... [WIDEO] Źródło: Fot. wikimedia.org

Wysoka porażka ulubionej drużyny jest dla niektórych kibiców tak wielkim ciosem, że w jego wyniku na jakiś czas rozstają się z rozumem. Fani jednego z klubów nie mogli patrzeć na klęskę swoich piłkarzy i wściekli się do tego stopnia, że zaczęli demolować wszystko, co znalazło się na ich drodze. Pech chciał, że znajdowali się na własnym stadionie.

Podczas meczu francuskiej Ligue 1 pomiędzy AS Saint-Etienne a Olympique Lyon doszło do bulwersującego wydarzenia. Nie mogący znieść upokorzenia zadanego z rąk największego rywala w derbowym pojedynku kibice Saint-Etienne po bramce na 0:5 wtargnęli na murawę i rozpoczęli dzikie zamieszki.

"Sparing" kibiców na murawie

Po prowokacyjnej radości strzelca gola, Nabila Fekira, kibice gospodarzy nie wytrzymali i ruszyli na boisko. Niebawem dołączyli do nich sympatycy Olympique Lyon i na płycie stadionu Geoffroy`a Guicharda rozpoczęła się regularna bitwa. W jej wyniku obrażenia odniosło 14 osób. Kolejnych pięciu kibiców zostało rannych podczas... demolowania stadionowych toalet. Co ciekawe, to nie pierwszy w tym roku incydent z udziałem kibiców Olympique Lyon, którzy zdążyli już wszcząć awanturę podczas meczu z Bastią. Źródło: sport.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News