Wysoka porażka ulubionej drużyny jest dla niektórych kibiców tak wielkim ciosem, że w jego wyniku na jakiś czas rozstają się z rozumem. Fani jednego z klubów nie mogli patrzeć na klęskę swoich piłkarzy i wściekli się do tego stopnia, że zaczęli demolować wszystko, co znalazło się na ich drodze. Pech chciał, że znajdowali się na własnym stadionie.

Podczas meczu francuskiej Ligue 1 pomiędzy AS Saint-Etienne a Olympique Lyon doszło do bulwersującego wydarzenia. Nie mogący znieść upokorzenia zadanego z rąk największego rywala w derbowym pojedynku kibice Saint-Etienne po bramce na 0:5 wtargnęli na murawę i rozpoczęli dzikie zamieszki.

„Sparing” kibiców na murawie

Po prowokacyjnej radości strzelca gola, Nabila Fekira, kibice gospodarzy nie wytrzymali i ruszyli na boisko. Niebawem dołączyli do nich sympatycy Olympique Lyon i na płycie stadionu Geoffroy`a Guicharda rozpoczęła się regularna bitwa. W jej wyniku obrażenia odniosło 14 osób.

Kolejnych pięciu kibiców zostało rannych podczas… demolowania stadionowych toalet. Co ciekawe, to nie pierwszy w tym roku incydent z udziałem kibiców Olympique Lyon, którzy zdążyli już wszcząć awanturę podczas meczu z Bastią.

Źródło: sport.pl

14 gorących partnerek piłkarzy, o których marzy każdy facet [ZDJĘCIA]

Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!

Zobacz również