Skandaliczne słowa na temat gwałtu, który miał miejsce w Rimini. 24-letni działacz lewicowej organizacji stwierdził, że gwałt dla kobiety to pestka, ponieważ kobiety w zasadzie lubią być gwałcone. Jego słowa zszokowały nie tylko Włochów, ale i opinię publiczną całego świata.

24-letni członek lewicowej organizacji Cooperativa Lai Momo, która zajmuje się sprawami imigrantów we Włoszech, postanowił powiedzieć, co sądzi na temat ataku na polską parę w Rimini. Abid Jee, mieszkający w Crotone student prawa, zaskoczył wszystkich swoim zdaniem na temat gehenny, jaką przeżyła 26-letnia Polka gwałcona przez kilka godzin. Jak stwierdził, to co zdarzyło się na plaży w Rimini, było w zasadzie rozkoszą dla ofiary gwałtu.

 – Kobiety lubią gwałt. Najgorszy jest początek, później kobieta uspokaja się i cieszy się normalnym stosunkiem seksualnym – stwierdził Włoch.

Pracujący w Lai Momo jako „mediator kulturowy” i pracownik społeczny 24-latek spotkał się z ogromną falą krytyki. Włosi są zszokowani, jak można popierać gwałcenie kobiet. Mężczyzna już został zawieszony w swoich obowiązkach, ale czeka go jeszcze wyrzucenie z organizacji. Jego słowami zająć ma się także prokuratura.

źródło: repubblica.it

Przerażające gwałty, które wstrząsnęły światem

...

Zobacz również