Informacja na temat śmierci Grzegorza Miecugowa wstrząsnęła zarówno środowiskiem dziennikarskim, jak i tysiącami jego fanów w całej Polsce. Wśród internautów pojawiły się jednak także bardzo negatywne głosy na temat współtwórcy m.in. „Faktów” i „Szkła kontaktowego” w TVN. Co zadziwiające, niektóre były wręcz agresywne.

„Obyś trafił do piekła!”, „Jednego mniej antypolaka”, „Gnida, a nie dziennikarz! Tfu na padlinę” – to tylko niektóre z komentarzy, które można było przeczytać pod artykułami informującymi opinię publiczną o śmierci jednego z najbardziej cenionych i popularnych dziennikarzy. Warto zaznaczyć, że wiele osób stanęło także w jego obronie.

Internauci zasmuceni odejściem Miecugowa oraz oburzeni falą krytyki pod jego adresem zaznaczali, że bez względu na poglądy polityczne nie powinno się mówić o zmarłych w taki sposób oraz nie należy życzyć śmierci, czy „smażenia się w piekle”. Nie powstrzymało to jednak ogromnej krytyki pod adresem Miecugowa.

Jak twierdzą specjaliści, autorzy części komentarzy mogliby nawet zostać ukarani za nie prawnie, gdyż były zdecydowanie zbyt agresywne. Nie wiadomo, czy ktokolwiek zaangażuje się jednak w rozliczanie internautów z ich słów.

...

Zobacz również

Fot. natemat.pl (screen z Facebooka niezalezna.pl)
Fot. natemat.pl (screen z niezalezna.pl)

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach