Skandal! ZWYRODNIALEC twarzą Lidla, sieć w popłochu usuwa reklamy

Skandal! ZWYRODNIALEC twarzą Lidla, sieć w popłochu usuwa reklamy

Lidl zmuszony jest w popłochu usuwać swoje reklamy. Powodem jest zachowanie osoby, której twarz promuje markę.

Lidla ma gigantyczne problemy wizerunkowe. Osoba kojarzona z hipermarketem zaprezentowała się z jak najgorszej strony. Aż trudno uwierzyć, ze ktoś taki mógł być twarzą marki.

Lidl ma problemyZOBACZ TAKŻE: Lidl WYKAŃCZA McDonald's. Ta oferta rzuca na kolana Mężczyzna zszokował swoim zachowaniem. Teraz Lidl usuwana reklamy, na których się pojawiał. Z jakiego powodu? Mowa o przedsiębiorcy, który dostarcza warzywa do tego popularnego marketu. Jego zachowanie poraziło wszystkich. Z sieci znikają reklamy z asortymentem promowanym przez zwyrodnialca.

Totalna znieczulicaZOBACZ TAKŻE: PiS bezlitośnie bierze się za Lidla! Sieć będzie musiała skończyć z... Jak ujawniono, mężczyzna zatrudniał na czarno Ukrainkę. Gdy kobieta miała wylew, ten nie zdecydował się na wezwanie pogotowia. Wywiózł pracownicę na przystanek autobusowy, po czym zaalarmował policję, że znalazł pijaną kobietę. Teraz zwyrodnialec posypuje głowę popiołem i deklaruje, że zapłaci za leczenie Ukrainki. Nie wiadomo, czy Lidl zrezygnuje z dostaw warzyw od przedsiębiorcy. Źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News