Podczas uroczystej prezentacji jesiennej ramówki TVN, miała miejsce niecodzienna awantura, której bohaterkami były dwie gwiazdy stacji, Małgorzata Rozenek i Malwina Wędzikowska. Powód był kuriozalny. Panie za kulisami urządziły urządziły jedną z największych burd w historii stacji! 

Małgorzata Rozenek i Malwina Wędzikowska to jedne z największych gwiazd TVN. Rozenek prowadziła m.in. programy „Perfekcyjna pani domu”, „Piękny hotel”, „Projekt Lady”, a teraz doszedł do tego nowy projekt „Poczuj się jak Małgosia Rozenek„. Za to Malwina Wędzikowska od lat zajmuje się modą, a jej stylizacje zachwycają wszystkich. Teraz w programie „Ostatnia szansa” jako pierwsza w Polsce podda mężczyzn modowej metamorfozie.

O co pokłóciły się gwiazdy TVN? Awantura za kulisami studia

Okazuje się, że poszło o błahostkę. Małgorzata Rozenek poczuła się urażona opinią Malwiny na temat jej stylizacji, którą przygotowała na koncert Guns N’ Roses.

Trzeba przyznać, że wypowiedź Malwiny była dość uszczypliwa.

– Jestem przekonana, że jest to mrugnięcie okiem do widza. Te hałdy różowych doczepów, kusa ramoneska z tworzywa sztucznego, kuse szorty z tworzywa sztucznego, nawet bransoletki imitujące rzemienie, były z gumy, do tego tona biżuterii z wyprzedaży z jakiejś podrzędnej sieciówki… Ja jako fachowiec siedzący w mediach tyle lat nie wierzę, że to było na poważnie. To jest żart, Halloween w środku lata – powiedziała Malwina w wywiadzie dla Party.pl.

Jak donosi źródło Faktu do awantury doszło w kuluarach podczas konferencji ramówkowej. Kłótnia była głośna i padło wiele mocnych, niecenzuralnych słów. Burdę zakończyła Wędzikowska, która najzwyczajniej w świecie, postanowiła opuścić pomieszczenie i nie kontynuować awantury.

– Rozenek zaczęła krzyczeć na Wędzikowską, a ta po prostu się uśmiechnęła i odwróciła na pięcie – mówi informator Faktu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerytura za nagrywanie filmików na YouTube?! „Weźcie się do PRAWDZIWEJ pracy”
  2. Nową gwiazdą TVN zostanie… wnuczka Millera! Widzów zamurowało
  3. Wojciechowska została zlinczowana. Teraz próbuje się bronić
  4. Karpiel-Bułecka będzie wściekły?! Żona ujawniła prywatne szczegóły ich związku

 


Czy podoba ci się stylizacja Małgorzaty Rozenek?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

13 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]


Oni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkole

...

Zobacz również