Prezydent myślał, że to nie wyjdzie na światło dzienne, ale los chciał inaczej. Emmanuel Macron opisał ze szczegółami swój wyuzdany seks z Brigitte.

Związek prezydenta Francji z 24 lata starszą od niego byłą nauczycielką wzbudza wiele emocji na świecie. Jedni popierają ten związek i ich miłość, a drudzy mówią, że tak po prostu nie wypada.

Emmanuel Macron się tym wszystkim nie przejmuje. Kocha swoją żonę i chwali się nią przy każdej okazji. Ale tym razem ich związek wywołał skandal we Francji.

ZOBACZ TAKŻE: Atak na prezydenta! Szaleńcza akcja ochrony, jest gorąco

Na rynku właśnie ukazała się biografia Brigitte Macrone i robi wielką furorę we Francji. Autorka książki, Maelle Brun, twierdzi, że ma niezbite dowody na to, iż prezydent napisał erotyczną powieść.

Opisał ze szczegółami swój wyuzdany seks

W książce pojawia się relacja anonimowej znajomej prezydenta, która od lat zajmowała się zawodowym pisaniem na maszynie. Któregoś dnia przyszedł do niej Macron i poprosił żeby przepisała jego książkę.

ZOBACZ TAKŻE: Eksperyment Agady Dudy z włosami. Efekt PIORUNUJĄCY

Znałam go z sąsiedztwa. Któregoś dnia poprosił mnie, by spisała około 300 stron jego powieści. To była śmiała powieść, trochę pikantna. Imiona były oczywiście zmienione, ale sądzę, że on chciał wyrazić to, co czuł w tamtym czasie – powiedziała anonimowa znajoma.

Wyznała także, że nie zrobiła żadnej kopii dla siebie, ale przyznaje, iż byłby to prawdziwy hit we Francji. To byłaby wielka gratka dla wszystkich, którzy są zainteresowani kontrowersyjnym związkiem prezydenckiej pary.

Źródło: wprost.pl

8 pierwszych dam, które budzą powszechną fascynację [ZOBACZ!]


Oto najseksowniejsze kobiety świata! [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również