Skandal w Wielkiej Brytanii. Małżeństwo księcia Williama pod znakiem zapytania (video)

Skandal w Wielkiej Brytanii. Małżeństwo księcia Williama pod znakiem zapytania (video)

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii są w głębokim szoku. Wszystko z powodu zdjęć opublikowanych przez media, na których widać księcia Williama, który pijany tańczył i klepał kobiety w pupy podczas zabawy w szwajcarskim klubie nocnym. Następca tronu wybrał się tam sam, bez swojej rodziny. Jak się teraz okazuje, towarzystwa dotrzymywała mu jednak znana modelka. Media spekulują i sugerują, że mogło dojść do zbliżenia! 

Alkohol, czuły taniec z obcymi kobietami, pijackie okrzyki - to właśnie mogli zobaczyć turyści, którzy spotkali księcia Williama w jednym ze szwajcarskich klubów nocnych. Oprócz tego w internecie pojawiły się zdjęcia statecznego męża i ojca... flirtującego z australijską modelką, Sophie Taylor.

Cały kraj jest teraz w głębokim szoku. Już sam wyjazd Williama bez rodziny zadziwił opinię publiczną. Skoro jednak jego przygody wyszły na jaw, na pewno będzie musiał wydać oświadczenie w tej sprawie.

Inni członkowie rodziny królewskiej, w tym sama księżna Kate, nie wypowiedzieli się jeszcze na temat zachowania następcy tronu. Może oni, tak jak wszyscy Brytyjczycy, nie spodziewali się po pozornie spokojnym i ułożonym mężczyźnie takich wybryków.

Poniżej nagranie - jeśli się nie ładuje, wystarczy przeładować stronę.
  Opublikowany przez Krzysztof Bury na 16 marca 2017
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News