Skandal w TVP! Anna Mucha pokazała piersi, natychmiast ruszyli je zakryć

Skandal w TVP! Anna Mucha pokazała piersi, natychmiast ruszyli je zakryć

Celebrytka wywołała skandal w TVP. Anna Mucha pokazała piersi, co wywołało natychmiastową reakcję. Szybko postanowiono zakryć walory gwiazdy.

Aktorka serialu "M jak Miłość" zaproszona została do wielkanocnego odcinka "Kocham cię Polsko". Tam chciała wystąpić w bardzo odważnym dekolcie. Powstrzymano ją jednak.

Zakazują Musze pokazywania piersi

ZOBACZ TAKŻE: Internet oszalał. Anna Mucha powiększyła biust? Jej odsłonięte piersi są gigantyczne Ktoś doszedł do wniosku, że katolickie święto na cześć zmartwychwstania Jezusa Chrystusa nie jest dobra okazją do tego, by świecić biustem na antenie telewizji publicznej. Ku rozpaczy celebrytki garderobiana wkroczyła do akcji z igłą i zaszyła dekolt Musze. Gwiazda jest zrozpaczona. Anna Mucha nazwała swoje piersi "dobrem narodowym", teraz narzeka, że widzowie nie będą mogli na to dobro popatrzeć, gdyż garderobiana zrobiła swoje.

Widzowie nie żałują

ZOBACZ TAKŻE: Nie do poznania. Anna Mucha pokazała się bez makijażu i oniemieliśmy Jak się okazuje, widzowie jednak bez problemu są w stanie przeboleć tę stratę. - Osobiście mogę się obejść bez oglądania jej wywalonych na wierzch piersi. Brawo Pani Eugenia! - napisał jeden z internautów. - Dobra narodowe - to tylko Twoje zdanie Aniu - wtóruje kolejny. mucha w TVP Anna Mucha biust w TVP   Źródło: pudelek.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News