Skandal w showbiznesie! MEGA gwiazda namiętnie CAŁUJE DZIECKO

Skandal w showbiznesie! MEGA gwiazda namiętnie CAŁUJE DZIECKO Źródło: fot. youtube.com

W Hollywood nie brakuje afer dotyczących molestowania. Na pierwsze strony gazet nieustannie trafiają nowe tematy i wyciągane są "stare brudy" osób, których podziwiamy na ekranie.

Dami Moore to amerykańska aktorka, producentka i reżyserka zarówno filmowa, jak i telewizyjna. Kiedyś była także modelką. W latach 80-tych znalazła się na liście 12. najbardziej obiecujących młodych aktorów, opublikowanej w 38. numerze John Willis’s Screen World oraz w rankingu 50 najpiękniejszych kobiet świata magazynu People.

Urodziny 15-latka mocno zakrapiane alkoholem

Aktorka będąc 19-latką podczas imprezy urodzinowej jednego z jej serialowych kolegów - 15-letniego Philipa Tanzini, namiętnie go pocałowała. Nie przeszkadzało jej to, że chłopiec miał dopiero 15 lat, ani nawet to, że była mężatką! Demi wyszła za mąż za Freddy’ego Moore. Przypominamy, że była również w związku małżeńskim z Ashtonem Kutcherem, od którego była o 16 lat starsza. Być może aktorka ma słabość do młodszych mężczyzn, ale to nie jest powodem do całowania dziecka!

Pocałunek wraca jak bumerang

Sprawa wprawdzie wydarzyła się już prawie 40 lat temu, ale dziennikarze wracają do tej afery. Aktorka w nagraniu podkreślała, że "kocha Philipa i jest on jedynym, którego kocha. Kocha go bardzo mocno, jest jednym z jej ulubionych ludzi. Jest naprawdę wspaniały". A wy co myślicie o jej zachowaniu? https://www.youtube.com/watch?time_continue=87&v=pjl8pK7x24w
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News