Skandal w Polsacie! Ekspert nagle uciekł ze studia na żywo

Dziś na antenie Polsatu doszło do skandalu, który poruszył tysiące widzów i internautów. Legenda polskiej piłki przełomu wieków, a obecnie komentator sportowy Tomasz Hajto opuścił nagle studio, by do niego nie wrócić. Internauci natychmiastowo wysnuli teorię na temat tego, co zmusiło gwiazdora do zniknięcia z wizji. 

Jak co tydzień nadano dzisiaj odcinek na żywo popularnego programu o tematyce piłkarskiej "Cafe Futbol". Skład prezenterów na przestrzeni lat niemalże się nie zmienił. Niedawno jednak dołączył do ich grona Tomasz Hajto. Dawny piłkarz uważany za legendę Bundesligii i polskiej kadry od dłuższego czasu zajmuje się także komentowanie wydarzeń piłkarskich i meczów. Hajto cieszy się sporą popularnością wśród widzów i kibiców dyscypliny głównie za sprawą swoich ciekawych sformułowań i bezpardonowego języka. Tomasz Hajto zaskoczył wszystkich jeszcze bardziej niż zwykle za sprawą swojego nagłego wyjścia ze studia Polsatu Sport i nieobecności po przerwie. Sytuacja wywołała gorącą dyskusję w sieci.

Tomasz Hajto niespodziewanie opuścił studio, znamy powód

W pewnym momencie programu Tomasz Hajto nagle i bez słowa opuścił studio nagrań. Po przerwie reklamowej krzesło, z którego korzystał, zniknęło, a piłkarz miał już nie wracać przed kamery. Po wspomnianej przerwie Bożydar Iwanow ogłosił widzom, iż Hajtę zastały nagłe obowiązki i pilne sprawy rodzinne. Widzowie i internauci nie są jednak przekonani do tego tłumaczenia. Komentujący są zdania, że Tomasz Hajto miał po prostu kaca. Wskazywać ma na to fakt, że wczoraj odbywała się gala Polsat Boxing Night. Doniesienia te, choć nie do końca, zdementował Mateusz Borek, redakcyjny kolega Hajty. - Ustalmy jedna sprawę. Tomasz Hajto ostatecznie nie dotarł na PBN. I nie był na żadnej imprezie. Przynajmniej nie z nami w Częstochowie - napisał Borek na Twitterze.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandal z Jezusem ze Świebodzina! Kościół to zhańbił
  2. Nagi psychopata morduje ludzi na ulicy. Trwa akcja służb
  3. Kuchenne rewolucje: Gessler w furii. „Rozp***dolę wszystko jedną ręką!”
źródło: wirtualnemedia.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu