Skandal w pociągu SKM! Zmieszał z błotem chorego na padaczkę

Skandal w pociągu SKM! Zmieszał z błotem chorego na padaczkę

Do skandalicznego epizodu doszło w jednym z pociągów SKM. Jeden z pasażerów zachował się bezczelnie wobec chorego na padaczkę. Nic nie dało upominanie innych pasażerów. Mężczyzna zmieszał z błotem człowieka tylko dlatego, że był chory i "nie mógł już dłużej patrzeć na jego ryj".

Nasze społeczeństwo staje się coraz bardziej tolerancyjne. Jednak niektórzy wciąż odznaczają się prawdziwym chamstwem. Właśnie z takiej strony pokazał się jeden z pasażerów pociągów SKM. Nic nie zapowiadało takiego obrotu sytuacji. Był to kolejny zwykły dzień nieróżniący się niczym szczególnym od pozostałych. Jednak dosłownie w jednym momencie zmienił się diametralnie dla jednego mężczyzny chorego na padaczkę. Osób cierpiących na taką chorobę są tysiące w naszym kraju. Nie różnią się oni od zdrowych osób, tym bardziej szokuje zachowanie źle wychowanego mężczyzny.

Skandal w SKM

Przez internautów agresywny pasażer został szybko okrzyknięty "największym burakiem podróżującym polskimi pociągami". Zdecydowanie mało kto nie zgodzi się z tym stwierdzeniem. Na takie zachowanie wręcz brakuje słów. Cała sytuacja została nagrana przez jedną z pasażerek, która była świadkiem całego zdarzenia. Okazuje się, że "burakowi" przeszkadzały dźwięki, jakie wydawał chory mężczyzna. - Jak pan ma padaczkę, to się pan przesiądzie, kurwa. Nie mam ochoty patrzeć na pana ryj - mówi pasażer. Chory mężczyzna nie siedział bezczynnie i wdał się w dyskusję z agresywnym pasażerem. Mówił, że ma prawo siedzieć, tam gdzie chce. Nic to jednak nie dało. Mężczyzna dalej kontynuował swój pokaz tragicznych manier. - Niech pan sobie siedzi, ale ciumka pan, wzdycha... 10 metrów dalej ma pan czwórkę wolną, zaraz po przekątnej - dodał agresywny mężczyzna. Do wszystkiego dołączyli się pozostali korzystający z tego pociągu. Zaczęli zwracać uwagę mężczyźnie na jego chamskie zachowanie. On jednak nic sobie z tego nie robił. Natomiast jego żona musiała być tak zażenowana zachowaniem męża, że postanowiła się nie odezwać nawet jednym słowem. Internauci bardzo mocno skrytykowali postawę mężczyzny, pokazując jasno, że coś takiego nie powinno mieć miejsce. Ciężko się z nimi nie zgodzić. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polsat zatrudnił Popka na stałe! Będzie ich główną gwiazdą
  2. Koszmarna tragedia. Danuta Holecka w żałobie, śmierć zabrała jej wszystko
  3. To może być koniec Wassermann. Donald Tusk zmienia bieg historii
  źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News