Zdumiewające wystąpienie w telewizji. Prowadzący zaniemówili

Zdumiewające wystąpienie w telewizji. Prowadzący zaniemówili

Dzień Dobry TVN trzyma pewien stały poziom. Ma głównie na celu pozytywne nastrojenie Polaków do rozpoczynającego się dnia. Czasem jednak zdarzają się rzeczy nieprzewidziane, tak jak tym razem. Prowadzący zaniemówili podczas tego wystąpienia. 

Nikt nie lubi słuchać mocnych słów krytyki pod swoim adresem. Dlatego prowadzący Dzień Dobry TVN dosłownie zaniemówili podczas wystąpienia tego eksperta. Violetta Hamerska mocno wypowiedziała się o... wszystkich Polakach! Violetta Hamerska jest od 25 lat związana z branżą hotelową i turystyczną. Od lat ocenia hotele i dużo podróżuje. Zaproszono ją do Dzień Dobry TVN, żeby wypowiedziała się na tematy dotyczące relaksu i odpoczynku na wyjazdach.

Intrygujące słowa

Kiedy jednak prowadzący, Marcin Prokop, zapytał ją o to, jak Polacy są wspominani przez tubylców po wyjazdach np. za granicę, Violetta Hamerska nie hamowała się w ostrej krytyce. - Czytam wspomnienia pilotów wycieczek zagranicznych i rezydentów. Ja, oczywiście, w takich trudnych sytuacjach podchodzę z humorem, znaczy czarnym humorem, bo jakoś trzeba to oswoić. No... nie wypadamy dobrze. (...) Myślę, że to taka cecha narodowa to chamstwo - powiedziała Hamerska. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Seksafera w PiS musiała się tak skończyć. Poseł w rozpaczy
  2. Brytyjskie tabloidy masowo publikują kompromitujące seks-zdjęcia Markle z samochodu
  3. A więc jednak! Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy
  4. Jeden z najpopularniejszych seriali znika z anteny. Główna aktorka zniszczyła wszystko
Źródło: wykop.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News