Skandal ujawniony! PiS przyłapany na kłamstwie

Skandal ujawniony! PiS przyłapany na kłamstwie

Partia rządząca nie ma ostatnio najlepszych dni. Nie tylko spada w sondażach, ale też okazuje się, że mają na koncie skandal. PiS zostało przyłapane na kłamstwie.

Prawo i Sprawiedliwość nie ma ostatnio najlepszej passy. Partia rządząca narobiła sobie poważnych problemów, przez które coraz bardziej traci w sondażach. Przede wszystkim boli wyborców sprawa nagród dla ministrów. Premier Beata Szydło odchodząc ze swojego stanowiska przyznała sobie i ministrom piastującym urzędy w jej rządzie nagrody pieniężne. Nie spodobało się to wyborcom, zwłaszcza, że PiS od początku kręcił w tej sprawie.

PiS przyłapany na kłamstwie

Teraz zostali dosłownie przyłapani na kłamstwie. Kiedy poseł PO Krzysztof Brejza zapytał o wysokość nagród dla szefa gabinetu politycznego w resorcie infrastruktury, poinformowano go, że Łukasz Smółka dostał 14,5 tys. zł. Kiedy Super Express pytał o te same nagrody - ujawniono im, że była to kwota 55 tys. zł. To bardzo znacząca rozbieżność. - Jeżeli faktycznie okaże się, że świadomie przekazano mi błędne i kłamliwe informacje, to znaczy, że ministerstwo poświadczyło nieprawdę. A to już jest sprawa dla prokuratury. To pokazuje, jak rząd PiS chce ukryć rzeczywiste kwoty nagród przed nami i przed opinią publiczną - mówi poseł Krzysztof Brejza nie kryjąc swojego oburzenia tą sprawą.  1. To ONA pokonała Ziobrę. Teraz musi się przed nią publicznie ukorzyć
  2. Papież Franciszek w bardzo złym stanie. Nie zobaczy swoich wiernych
  3. Wszystkich wmurowało! Ujawniono niesamowitą rzecz o Jezusie
Źródło: se.pl Następny artykuł