Na jednej z facebookowych grup (Polish Squad, 213 000 członków) miał miejsce haniebny proceder. Użytkownicy niszczyli życie młodemu chłopakowi udostępniając w kółko film, na którym się masturbuje i pozdrawia koleżanki. Co gorsza, ludzie masowo zgłaszali się, by wysłać im ten film w formie do pobrania. Ich prośby niestety zostały wysłuchane. Niemal na pewno chłopiec jest osobą poniżej 15-ego roku życia. Oznacza to, że rozpowszechniane i pobierane są materiały pedofilskie. 

Do redakcji Pikio.pl napisali zaniepokojeni członkowie grupy Polish Squad i przesłali screeny. Ktoś opublikował z fałszywego konta film, na którym młody chłopak masturbuje się i pozdrawia koleżanki. Zapewne masturbujące dziecko nie spodziewało się, że jego głupi wybryk będzie niósł za sobą takie konsekwencje i wypłynie do sieci. Sądząc po jego zachowaniu i wypowiadanych słowach, chłopak mógł być chory. Wykorzystywanie tego po prostu jest obrzydliwe.

Gdy opublikowano nagranie po raz pierwszy, pod filmem ludzie masowo zaczęli prosić o podesłanie im filmiku. W pewnym momencie na grupowej tablicy pojawiał się tylko nieszczęsny onanista, który skupił na sobie uwagę setek, jeśli nie tysięcy osób, głównie nastolatków z podstawówki i gimnazjum.

W mediach coraz głośniej mówi się o młodych ludziach, którzy nie mogą wytrzymać presji internetowej i fali hejtu. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji takiego działania i z tego, że z internetu nic nie znika. Problematyczne jest to, że młodzi ludzie działają masowo i nie wiedzą, że w ten sposób mogą zniszczyć komuś życie.

Warto zaznaczyć, że chłopiec na filmie niemal na pewno ma mniej niż 15 lat. Oznacza to, że osoby rozpowszechniające ten film i pobierające go na swoje komputery łamią prawo.

Zobacz również

...