Skandal, tak się bawi dzisiejsza młodzież. Niszczą życie choremu chłopcu rozsyłając video jak się masturbuje

Skandal, tak się bawi dzisiejsza młodzież. Niszczą życie choremu chłopcu rozsyłając video jak się masturbuje

Na jednej z facebookowych grup (Polish Squad, 213 000 członków) miał miejsce haniebny proceder. Użytkownicy niszczyli życie młodemu chłopakowi udostępniając w kółko film, na którym się masturbuje i pozdrawia koleżanki. Co gorsza, ludzie masowo zgłaszali się, by wysłać im ten film w formie do pobrania. Ich prośby niestety zostały wysłuchane. Niemal na pewno chłopiec jest osobą poniżej 15-ego roku życia. Oznacza to, że rozpowszechniane i pobierane są materiały pedofilskie. 

Do redakcji Pikio.pl napisali zaniepokojeni członkowie grupy Polish Squad i przesłali screeny. Ktoś opublikował z fałszywego konta film, na którym młody chłopak masturbuje się i pozdrawia koleżanki. Zapewne masturbujące dziecko nie spodziewało się, że jego głupi wybryk będzie niósł za sobą takie konsekwencje i wypłynie do sieci. Sądząc po jego zachowaniu i wypowiadanych słowach, chłopak mógł być chory. Wykorzystywanie tego po prostu jest obrzydliwe.

Gdy opublikowano nagranie po raz pierwszy, pod filmem ludzie masowo zaczęli prosić o podesłanie im filmiku. W pewnym momencie na grupowej tablicy pojawiał się tylko nieszczęsny onanista, który skupił na sobie uwagę setek, jeśli nie tysięcy osób, głównie nastolatków z podstawówki i gimnazjum.

W mediach coraz głośniej mówi się o młodych ludziach, którzy nie mogą wytrzymać presji internetowej i fali hejtu. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji takiego działania i z tego, że z internetu nic nie znika. Problematyczne jest to, że młodzi ludzie działają masowo i nie wiedzą, że w ten sposób mogą zniszczyć komuś życie.

Warto zaznaczyć, że chłopiec na filmie niemal na pewno ma mniej niż 15 lat. Oznacza to, że osoby rozpowszechniające ten film i pobierające go na swoje komputery łamią prawo.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News