Telewizja Polska nieustannie grzeje temat Komisji Reprywatyzacyjnej. Zdaniem internautów paski TVP Info na ten temat przechodzą do kanonu propagandy.

Niewiarygodne. „Dobra zmiana” w TVP przebiła kolejny sufit. Tym razem dosłownie zmyślili wypowiedź Hanny Gronkiewicz-Waltz.

– @Hannagw zeznaje: mam coś do ukrycia, dlatego nie będę mówiła – „zacytował” Prezydent Warszawy twitterowy profil TVP Info.

Swojego tweeta musieli jednak szybko usunąć. Wypowiedź padła bowiem z ust… wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego. Jaki jest również przewodniczącym komisji do spraw usuwania skutków prawnych decyzji reprywatyzacyjnych dotyczących nieruchomości warszawskich, wydanych z naruszeniem prawa.

ZOBACZ TAKŻE: Ewakuacja w samym centrum Warszawy! 

Paski TVP Info

To nie jedyne skandaliczne zachowanie pracowników przejętych przez PiS mediów narodowych. Niedawno opisywaliśmy sytuację w której TVP Info usuwało komentarze pochlebne dla protestu medyków ze swojego fanpage na Facebooku.

Wszyscy słyszeli również o słynnych paskach. Powstały na ten temat nawet stronki gromadzące najlepsze efekty twórczości kolegów Samuela Pereiry.

ZOBACZ TAKŻE: Tym razem Jaki się nie wywinie! Ten dokument ZWALA z nóg

Kurski na dywaniku

Kilka tygodni temu media obiegła informacja o tym, że propaganda uprawiana w TVP zaczyna drażnić samego…Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS ma mieć obawy o to, że w przypadku poważnego kryzysu wizerunkowego Zjednoczona Prawica nie będzie mogła liczyć na pomoc telewizji Jacka Kurskiego. Telewizja zarządzana przez Kurskiego ma mieć potężny problem z opiniotwórczością a przez to być słabym narzędziem ratowania PR PiS.

ZOBACZ TAKŻE: Afera roku w Unii! PiS i Erdogan ukradli unijne pieniądze

Nalot na warszawski ratusz

Ochoty na żarty nie mają na pewno pracownicy warszawskiego ratusza. Dzisiaj rano zatrzymano trzech urzędników podległych Hannie Gronkiewicz-Waltz. Sama prezydent Warszawy dalej odmawia stawiennictwa na Komisji reprywatyzacyjnej. Coraz częściej mówi się o tym, że taka postawa jest bardzo poważnym problemem wizerunkowym dla Platformy Obywatelskiej której Gronkiewicz-Waltz jest wiceprzewodniczącą.

Tak żyją nieprzyzwoicie bogate dzieci rosyjskich oligarchów [ZOBACZ!]

Tak wyglądało "słodkie" życie gwałciciela z Rimini - plaża, garnitury, markowe ciuchy... [ZOBACZ!]

 

...

Zobacz również