Skandal stulecia w TVP Info! ZMYŚLILI całą wypowiedź HGW

Skandal stulecia w TVP Info! ZMYŚLILI całą wypowiedź HGW

Telewizja Polska nieustannie grzeje temat Komisji Reprywatyzacyjnej. Zdaniem internautów paski TVP Info na ten temat przechodzą do kanonu propagandy.

Niewiarygodne. "Dobra zmiana" w TVP przebiła kolejny sufit. Tym razem dosłownie zmyślili wypowiedź Hanny Gronkiewicz-Waltz. - @Hannagw zeznaje: mam coś do ukrycia, dlatego nie będę mówiła - "zacytował" Prezydent Warszawy twitterowy profil TVP Info. Swojego tweeta musieli jednak szybko usunąć. Wypowiedź padła bowiem z ust... wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego. Jaki jest również przewodniczącym komisji do spraw usuwania skutków prawnych decyzji reprywatyzacyjnych dotyczących nieruchomości warszawskich, wydanych z naruszeniem prawa. ZOBACZ TAKŻE: Ewakuacja w samym centrum Warszawy! 

Paski TVP Info

To nie jedyne skandaliczne zachowanie pracowników przejętych przez PiS mediów narodowych. Niedawno opisywaliśmy sytuację w której TVP Info usuwało komentarze pochlebne dla protestu medyków ze swojego fanpage na Facebooku. Wszyscy słyszeli również o słynnych paskach. Powstały na ten temat nawet stronki gromadzące najlepsze efekty twórczości kolegów Samuela Pereiry. ZOBACZ TAKŻE: Tym razem Jaki się nie wywinie! Ten dokument ZWALA z nóg

Kurski na dywaniku

Kilka tygodni temu media obiegła informacja o tym, że propaganda uprawiana w TVP zaczyna drażnić samego...Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS ma mieć obawy o to, że w przypadku poważnego kryzysu wizerunkowego Zjednoczona Prawica nie będzie mogła liczyć na pomoc telewizji Jacka Kurskiego. Telewizja zarządzana przez Kurskiego ma mieć potężny problem z opiniotwórczością a przez to być słabym narzędziem ratowania PR PiS. ZOBACZ TAKŻE: Afera roku w Unii! PiS i Erdogan ukradli unijne pieniądze

Nalot na warszawski ratusz

Ochoty na żarty nie mają na pewno pracownicy warszawskiego ratusza. Dzisiaj rano zatrzymano trzech urzędników podległych Hannie Gronkiewicz-Waltz. Sama prezydent Warszawy dalej odmawia stawiennictwa na Komisji reprywatyzacyjnej. Coraz częściej mówi się o tym, że taka postawa jest bardzo poważnym problemem wizerunkowym dla Platformy Obywatelskiej której Gronkiewicz-Waltz jest wiceprzewodniczącą.  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News