Podczas kręcenia nowego dzieła, światowej sławy reżyser miał wykorzystać seksualnie aktorkę w nim występującą. Kobieta zrezygnowała z dalszej współpracy. Złożyła także pozew do sądu.

Znany na całym świecie Koreańczyk Kim Ki-duk słynie z odważnych i kontrowersyjnych eksperymentów filmowych. Podczas zdjęć do filmu „Moebius” doszło do skandalu. Reżyser miał na planie wykorzystać aktorkę, której imię zatajono. Oskarżyła go o przemoc i zmuszanie do czynności seksualnych.

Ki-duk stanowczo zaprzecza i tłumaczy swoje działania, wykonywaniem zawodowych obowiązków – pierwszego dnia kręcono scenę kłótni, w której małżonkowie wzajemnie się policzkują. Koreańczyk, w niektórych momentach osobiście odgrywał rolę męża, rzeczywiście uderzając kobietę w twarz.

„Moebius”, to film o bardzo oryginalnej fabule. Zawiedziona zdradą męża kobieta, postanawia w złości odciąć przyrodzenie ich wspólnemu dziecku. Mężczyzna szuka pomocy dla swojego syna. Gdy okazuje się, że przeszczep jest możliwy, postanawia oddać mu własnego penisa.

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=hE8DTQ0wSsc

źródło: niezalezna.pl

...

Zobacz również