Gigantyczny skandal rozsadził Projekt Lady. Zapłakana uczestniczka rezygnuje?!

Gigantyczny skandal rozsadził Projekt Lady. Zapłakana uczestniczka rezygnuje?! Źródło: Fot. Screen Player.pl TVN

Program "Projekt Lady" jest niekwestionowanym hitem stacji TVN już od pierwszego sezonu. Jak się jednak okazuje, młode kobiety, które biorą w nim udział, nie zawsze podchodzą do show tak entuzjastycznie. Jedna z uczestniczek będzie prawdopodobnie chciała całkowicie zrezygnować z pobytu Rozalinie. Co skłoni ją do tych wątpliwości? 

Nowy sezon "Projektu Lady" bardzo przypadł widzom do gustu. Kibicują oni grupie zbuntowanych kobiet, które z pomocą mentorek mają odmienić swoje życie na lepsze. Nie każda z nich okazuje się jednak przekonana do udziału w programie.

"Projekt Lady": trudne chwile młodziutkiej uczestniczki

18-letnia Patrycja coraz bardziej tęskni bowiem za domem. Dwa miesiące spędzone w Rozalinie sprawiły, że niezwykle brakuje jej towarzystwa rodziny, z którą stara się jak najczęściej kontaktować.
W zapowiedzi nowego odcinka show widzimy jedną z rozmów kobiety z jej mamą. Patrycja tłumaczy bliskiej osobie, dlaczego chciałaby odejść z "Projektu Lady".

Ważna dla Patrycji rozmowa pomoże?

- Ja czuję, że to jest koniec. Ja już tu dłużej nie wytrzymam. Cały czas płaczę, chcę już do domu. Nie śmiej się ze mnie, ale tęsknię. To jest za długo, masakra - wyznała Patrycja. - Musisz się nauczyć żyć wśród ludzi. Dziewczyno, masz 18 lat, naucz się żyć oddzielnie. (...) No bo co, wiecznie będziesz przy mnie? Patrycja, zbierz się, zbierz się - odpowiedziała jej mama. Czy młoda kobieta zdecyduje się ostatecznie opuścić pałac w Rozalinie? A może posłucha rady mamy i pozostanie w programie? Tego dowiemy się już w najnowszym odcinku programu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kariera Martyny Wojciechowskiej zadrżała w posadach. Wszystko wywrócone do góry nogami
  2. Media: Najsłynniejszy w historii dziennikarz TVN upokorzony, musi uciekać z własnego mieszkania
  3. Wyciągnęli jej to po latach! Gwiazda telewizji Polsat wstydziła się swojej tajemnicy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News