Skandal roku w Mam Talent! Doszło do absurdalnego zdarzenia na wizji. Jurorka została obrażona przez swojego kolegę po fachu, doszło do rękoczynów!

Program „Mam Talent!” o charakterze konkursu zdobył ogromną popularność dzięki rozrywce, którą dostarcza. Jurorzy również nie próżnują, uwielbiają bowiem wywoływać skandale na wizji.

ZOBACZ TAKŻE: SZOK! Tego w finale Mam Talent nikt się nie spodziewał, widzowie oniemieli

Skandal roku w Mam talent!

Mijający rok nie był zbyt korzystny dla Mel B. Artystka i jurorka amerykańskiego show bowiem wzięła rozwód. Na jaw bardzo szybko wyszły mroczne sekrety jej związku, mężczyzna zażądał od niej wysokich alimentów.

Załamana artystka nawet w pracy na planie nie miała chwili oddechu. Podczas kręcenia jednego z odcinków Mam talent doszło do technicznych błędów podczas występu jednego z uczestników. Całe to zdarzenie w skandaliczny sposób skomentował drugi juror, Simon Cowell, porównując ten nieudany występ do małżeństwa Mel B.

– Wyobrażam sobie, że tak wyglądała noc poślubna Mel B. Wiele oczekiwań, niewiele obietnic i spełnień. – powiedział Cowell.

ZOBACZ TAKŻE: Znany showman z Mam Talent wywiózł Agnieszkę na pustynię i okaleczał!

Po tych słowach doszło do rękoczynów, Melanie oblała wodą Simona, po czym rozgoryczona wyszła ze studia. Wkrótce jednak wróciła i tłumaczyła się ze swojego zachowania.

– Wcześniejszy występ mocno mnie wzruszył, ponieważ chodziło o ojca i raka, a mój tata niedawno zmarł, a następnie on zaczął wygadywać głupstwa, więc się zdenerwowałam. Skąd on może wiedzieć, jak wyglądała moja noc poślubna? – tymi słowami tłumaczyła swoje zachowanie.

źródło: http://muzyka.interia.pl/

Jak te gwiazdy wyglądają bez makijażu? Niektóre zdjęcia szokują!


Największe narodziny w show-biznesie w 2017 roku [ZDJĘCIA]

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.