To bez wątpienia jedna z najbardziej charakterystycznych twarzy Prawa i Sprawiedliwości. Posłanka znana jest ze swojego ciętego języka, a każda jej zgryźliwa wypowiedź odbija się szerokim echem w całej Polsce. Tym razem stwierdziła, że duża część Polaków wzbudza „litość frajerów”.

Krystyna Pawłowicz, posłanka z ramienia PiS-u, kolejny raz przekroczyła granice dobrego smaku. Pawłowicz znana jest ze swoich kontrowersyjnych komentarzy, które publikuje na swoim profilu na Facebooku. Tym razem odniosła się do zbiórki pieniędzy organizowanej na rzecz „Stypendium Wolności” dla byłego lidera KOD-u Mateusza Kijowskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Pawłowicz załamana: Prezydent Duda mnie UPOKORZYŁ

Bezrobotni to lenie

Najwidoczniej Pawłowicz nie wzruszyło szczere wyznanie Kijowskiego, który zwierzył się w wywiadzie dla portalu naTemat.pl, że ma trudności ze znalezieniem pracy i obecnie boryka się ze sporym finansowym kryzysem.

– W Polsce bezrobocie najniższe od niepamiętnych czasów. Nikt więc, nawet jurny 48-letni osiłek, czy lenie na utrzymaniu kobiet nie mogą już używać pretekstu o „braku pracy”, by fałszywie wzbudzać litość kolejnych frajerów i usprawiedliwiać swe nieróbstwo. A na innych dalej wymuszać dalsze utrzymywanie i wsparcie. Na gadżety, skórzane kurtki i takie tam inne nędzne, podstawowe potrzeby. Lenie! Budowy dróg i mostów w Polsce, wyręby pohuraganowe lasów – czekają! Atrakcyjne dla leni straszących wyjazdem mogą być też zmywaki u Niemców i w islamskim już Londynie. W ostateczności, zawsze też można na aukcję wystawić swe relikwie, np. kucyk. Zysk pozwoli na długie przetrwanie – napisała na swoim profilu na Facebooku Krystyna Pawłowicz.

ZOBACZ TAKŻE: Pawłowicz rozwścieczona po parodii swojej osoby. „Jestem BARDZO ŁADNA!”

9 największych kompromitacji rządu PiS


Gdzie kobiety zarabiają więcej w porównaniu z facetami: w Polsce czy w Niemczech? TOTALNE zaskoczenie!

...

Zobacz również